TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-12-09 Jonas Kazlauskas

Labai gera knyga. Perskaitęs į gyvenimą pradėjau žiūrėti kiek kitaip. Tobulos mintys. Tikrai patiko. Verta įsigyti!


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 17.39 SoldOut

Knygos "Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma" aprašymas

Visi senstame ir nieko čia nepadarysi, reikia tiesiog susitaikyti. Tiesa? Nebūtinai! Genetikos specialistas David A. Sinclair mokslo populiarinimo knygoje „Gyvenimo trukmė: kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma“ siūlo naują, revoliucinį požiūrį!

Jau tūkstantmečius žmonija svajoja apie jaunystės eliksyrą, kuris galėtų jei ne sustabdyti, tai bent ženkliai sulėtinti senatvę. Ar tai įmanoma? Šiandien žmonės gyvena gerokai ilgiau nei mūsų protėviai, tačiau visi be išimties senstame. Kodėl? Knygos autorius David A. Sinclair kviečia skaitytojus pasivaikščioti po laboratorijas ir sužinoti, ką modernus mokslas išsiaiškino apie senėjimo procesą ir kokias paslaptis atskleidžia naujausi gyvų organizmų tyrimai.

Šiuo metu kelias į ilgesnį gyvenimą gana sudėtingas, tačiau visiems žinomas. Sportas. Laimingi santykiai. Streso vengimas. Tinkama augalinė mityba. Pasninkas. Kontrastinis dušas. Žalingų įpročių atsisakymas. Meditacija. Geras miegas. Visa tai gerina imuninę sistemą ir leidžia senti lėčiau. Knygoje patvirtinamas šių metodų efektyvumas, tačiau yra dar šis tas, apie ką kalba David A. Sinclair.

Mokslo populiarinimo knygoje „Gyvenimo trukmė: kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma“ aptariami įvairių amžiaus tyrimų trūkumai, kurie iš dalies yra nulemti to, kad senėjimo procesas nepriskiriamas prie lėtinių ligų. Autorius atskleidžia naują mokslo paradigmą, kurios pagrindinė mintis ta, kad senėjimas yra pagydoma liga. Sužadinus lyg šiol gerai neištyrinėtus ilgaamžiškumo genus, įmanoma stipriai sulėtinti senėjimą bei išgydyti daugybę jo nulemtų negalavimų.

Paskutinėje leidinio dalyje mokslininkas nagrinėja socialines, kultūrines ir etines gyvenimo pratęsimo pasekmes. Knyga aptaria mokslo tyrimų praeitį, naujausius šių laikų atradimus ir kur link einame. „Gyvenimo trukmė: kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma“ sukels daugybę minčių bei idėjų diskusijoms.

Dr. David A. Sinclair (g. 1969 m.) – genetikos profesorius, Harvardo universiteto medicinos profesorius, už savo mokslinę veiklą apdovanotas daugybe premijų. 2018-tais metais „Time Magazine“ jį paskelbė vienu iš 50 pasaulio įtakingiausių žmonių sveikatos priežiūros srityje.

Iš anglų kalbos vertė Matas Geležauskas.

Rekomenduojame šią mokslo populiarinimo knygą įsigyti internetu ir nerti į įdomių tyrimų pasaulį. Pirkti online siūlome ir kito žanro knygų, kurias išsirinkti padės trumpi aprašymai ar ištraukos. Įdomūs siužetai, stiprūs veikėjai ar naudingi patarimai? Rinktis jums! Kiekvieno leidinio aprašyme rasite santrauką, nurodytą puslapių skaičių ir kitą informaciją. Apžvalgose ir atsiliepimuose rekomenduojamų knygų kainos draugiškos, o dar pigiau jas įsigysite pasinaudoję išpardavimais bei akcijomis.  • Autorius: David A. Sinclair
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 16x24, minšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274497

Kiti taip pat domėjosi


2022-12-09

Labai gera knyga. Perskaitęs į gyvenimą pradėjau žiūrėti kiek kitaip. Tobulos mintys. Tikrai patiko. Verta įsigyti!

2022-10-25

Knyga praplėtusi akiratį, rekomenduou.

2021-01-05

Labai greitas pristatymas!!

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

David A. Sinclair pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David A. Sinclair tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma" perkama kartu