Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 7.99 SoldOut

Knygos "Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis" aprašymas

Dauguma žmonių, pasiekę gyvenimo vidurį, pajunta vidinį nerimą: ar gyvenime nieko naujo nebebus, ar einu teisinga kryptimi? Vieni iš mūsų perkame motociklą, kiti nusprendžiame skirtis, treti keičiame profesiją, dar kiti atsakymų ieškome keliaudami.

Ar gali būti, kad gyvenimo vidurys yra mums visiems duota dvasinė užduotis?

Kaip spręsti šią lygtį nepridarant kvailysčių, bet ir neužgniaužiant vidinio nusivylimo?

Benediktinų vienuolis Anselmas Grünas, daugelio knygų autorius bei sielovadininkas, gyvenimo vidurį suvokia kaip iššūkį dvasiškai užaugti. Jis remiasi dviem autoriais: viduramžių vokiečių mistiku Johanu Tauleriu (1300–1361), kuris viduramžio krizę apibūdina kaip dvasinio augimo galimybę, bei G. C. Jungu, kuris šį laikotarpį aiškina psichologiniu požiūriu. Abu skirtingi mąstymo būdai šioje knygoje "Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis" užmezga vaisingą dialogą.


  • Autorius: Anselm Grun
  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 84
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098153149

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Anselm Grun pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anselm Grun tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis" perkama kartu