0

Gyvenimų knyga

5.0
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-08-09 Jolita

Man labai patiko. Manau labiau tinka nematerialistams, ieškantiems savęs žmonėms

Informacija

Gyvenimų knyga

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786098112153

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gyvenimų knyga" aprašymas

"Gyvenimų knyga" nušviečia nepaprastą Edgaro Keisio sugebėjimą skaityti vadinamuosius akašos įrašus, kur surašyta informacija apie visatos materialių daiktų praeitų ir ateitį. Viskas, kas kada nors egzistavo, ir viskas, kas kada nors egzistuos, yra atspindėta akašoje.

Iš Kentukio kilęs amerikietis Edgar Cayce (1877-1945) - drąsiausias šio amžiaus pradžios aiškiaregys. Iš visų aiškiaregystės atvejų Keisio fenomenas turbūt buvo pats akivaizdžiausias ir labiausiai neįtikėtinas. Jis matė ne tik visas katastrofas, bet ir pasaulio įvykių eigą. Pavieniams lankytojams jis nuspėdavo ateitį taip pat gerai kaip ir tautoms. Jo pranašystės buvo neįtikėtinai tikslios – beveik šimtu procentu.

Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė ir Andrius Rondomanskis

2017-08-09

Man labai patiko. Manau labiau tinka nematerialistams, ieškantiems savęs žmonėms

2017-02-21

Įdomi

2014-05-02

Man labai patiko si knyga

2014-01-16

gana įdomu, siūlau paskaityti visiems, kas domisi pranašystėmis ir gyvenimu anapus

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimų knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Edgar Cayce parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gyvenimų knyga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gyvenimų knyga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gyvenimų knyga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gyvenimų knyga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edgar Cayce tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Gyvenimų knyga" perkama kartu