0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Gyvenk paprasčiau

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2013-10-16 Mindaugas

Verta ne tik perskaityti, bet ir ivykdyti paminetus dalykus.

Gyvenk paprasčiau


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gyvenk paprasčiau" aprašymas

„Kaip savo gyvenimą padaryti lengvesnį ir paprastesnį? Tai, ko gero, pats aktualiausias, šiuolaikiniam žmogui aštriausiai iškylantis klausimas. Mūsų dienomis gyvenimo paprastumas, lengvumas ir patogumas siejamas ne tik su sveikata ir ilgaamžiškumu, bet ir su asmeninių galimybių realizavimu, pajamomis bei santykių su aplinkiniais kokybe.
Šios problemos sprendimo nenuilstamai ieškojo išmintingiausieji mūsų amžininkai. Daug metų studijavau jų darbus, gilinausi į jų keliamas idėjas ir pačiomis vertingiausiomis noriu pasidalyti su jumis. Kai kuriomis idėjomis galėsite pasinaudoti tuoj pat, kitomis - niekuomet; vienos jų jums atrodys itin naudingos, kitos - visai nereikalingos. Bet papasakosiu apie visas. Pristatysiu jums tiek idėjų, kad galėsite puikiai susidoroti su įvairiausiomis užduotimis ir lengvai išspręsti problemas, kokios tik pasitaikys jūsų gyvenime.“

Brajanas Treisis (Brian Tracy) yra tarptautinio masto paskaitininkas, knygų autorius ir konsultantas. Jo gvildenamų klausimų ratas labai platus - nuo asmeninės veiklos optimizavimo iki stambaus verslo organizavimo, nuo tarpusavio santykių kūrimo iki vadovavimo didelėms kompanijoms, nuo būdų, kaip išvengti streso ir nerimo, iki tvarios laimės ir ramybės receptų.

Knyga "Gyvenk paprasčiau" pasakoja apie tai, kaip siekti didelių tikslų, įveikti stresą, nesiblaškyti ir kontroliuoti savo gyvenimą. Ši Brajano Treisio knyga yra glausta apžvalga strategijų, kurios padės jums organizuoti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą taip, kad jis būtų kuo paprastesnis ir teiktų kuo daugiau pasitenkinimo.

"Mane visada žavėjo laimės fenomenas ir domino priežastys, kodėl vieni žmonės būna laimingesni nei kiti. Ieškodamas atsakymų, studijavau psichologiją, filosofiją, religiją, gilinausi į metafiziką bei motyvacijos mokslą. Ir padariau tokią išvadą: nėra blogų aplinkybių nei blogo likimo – savo gyvenimo architektai mes esame patys. Kas ir kokie būsime rytoj, priklauso nuo šiandieninių mūsų sprendimų ir poelgių."
Brian Tracy

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Lapukauskas


  • Autorius: Brian Tracy
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098112054

2017-03-03

manes nesudomino,nedaskaicius numeciau,bus prakuroms...

2013-10-16

Verta ne tik perskaityti, bet ir ivykdyti paminetus dalykus.

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenk paprasčiau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvenk paprasčiau, kurią skaitytojams dovanoja Brian Tracy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Brian Tracy su knyga Gyvenk paprasčiau jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvenk paprasčiau patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Brian Tracy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvenk paprasčiau palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenk paprasčiau" perkama kartu