⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenki ilgai sveikas, darbingas ir laimingas

Kaina: 4,63 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 4.63 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenki ilgai sveikas, darbingas ir laimingas" aprašymas

Leidinyje "Gyvenki ilgai sveikas, darbingas ir laimingas", remiantis ilgalaike pedagoginio darbo patirtimi, mokslinių tyrimų, asmeninių ir kitų tyrinėtojų duomenimis, artimų žmonių ir savo gyvensenos analize, pateikiama apibendrintų minčių ir konkrečių duomenų apie žmogaus prasmingo gyvenimo formavimosi pagrindus.
Daugiausia dėmesio skiriama psichinei ir fizinei sveikatai, darbingumui, ilgo laimingo gyvenimo veiksniams. Be to, pateikiama medžiagos apie racionalią, saikingą mitybą, jos derinimą su fiziniu aktyvumu.

Juozas Skernevičius - lengvosios atletikos, slidinėjimo, baidarių meistras, Lietuvos slidinėjimo rinktinės vyr. treneris (1956-1985 m.), biomedicinos ir socialinių mokslų daktaras, profesorius. Jis yra baidarių ir kanojų proto, šiuolaikinės penkiakovės, irklavimo, sportinio ėjimo, moterų dviračio treko olimpinių rinktinių rengimo mokslinis vadovas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenki ilgai sveikas, darbingas ir laimingas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyvenki ilgai sveikas, darbingas ir laimingas", Juozas Skernevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Juozas Skernevičius su knyga "Gyvenki ilgai sveikas, darbingas ir laimingas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenki ilgai sveikas, darbingas ir laimingas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Skernevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenki ilgai sveikas, darbingas ir laimingas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenki ilgai sveikas, darbingas ir laimingas" perkama kartu