0

Gyventi malda

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 4,89 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 2.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gyventi malda


2020-09-30 4.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyventi malda" aprašymas
"Gyventi malda" tai garsaus stačiatikių vyskupo knyga padeda skaitytojui ieškoti maldos ir kasdienio gyvenimo vienybės, kviečia iš naujo permąstyti gerai žinomų maldų žodžius, moko nuoširdžiai melstis ir atsako į klausimą, kodėl kai kurios maldos, mūsų nuomone, nesulaukia Dievo atsako.

Iš anglų kalbos vertė Vilma Rinkevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Gyventi malda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyventi malda, kurią skaitytojams dovanoja Anthony Bloom. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anthony Bloom su knyga Gyventi malda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyventi malda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anthony Bloom. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyventi malda palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gyventi malda" perkama kartu