⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyventi, negalima mirti! Sunki kelionė per epochų lūžius

Kaina: 5,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-30 5.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyventi, negalima mirti! Sunki kelionė per epochų lūžius" aprašymas

Autoriaus aprašyti įvykiai apima daugiau nei 80 metų laikotarpį – keturias okupacijas ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą. Jo vaikystė prabėgo archajiškame, lenkų okupuotame Rytų Lietuvos kaime, dar balanos gadynėje – prieš Antrąjį pasaulinį karą ir karo metu.

Įsibėgėjus partizaniniam karui, šeima, kad neatsidurtų Sibire, buvo priversta išvykti į Vilnių, kur patyrė daug vargo. Atkaklumas, tvirta valia ir užsispyrimas autoriui padėjo baigti mokslus ne tik čia Lietuvoje, bet ir priverstines „studijas“ sovietinėje armijoje, o vėliau savanoriškas – Oksfordo universitete. Jam teko prisidėti ir prie nepriklausomos Lietuvos struktūrų kūrimo.

Knygoje „Gyventi, negalima mirti! Sunki kelionė per epochų lūžius“ aprašyta daug kelionių po „plačiąją tėvynę“ ir pasaulį. Skaitytojas čia ras atsakymą į klausimą – kaip gyventi, kad gyvenimas taptų ne kančia, bet džiaugsmu. Per ilgą gyvenimą jam teko patirti net 15 akistatų su mirtimi.


  • Autorius: Povilas Gaidelis
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268116

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyventi, negalima mirti! Sunki kelionė per epochų lūžius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Povilas Gaidelis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyventi, negalima mirti! Sunki kelionė per epochų lūžius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyventi, negalima mirti! Sunki kelionė per epochų lūžius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyventi, negalima mirti! Sunki kelionė per epochų lūžius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyventi, negalima mirti! Sunki kelionė per epochų lūžius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Povilas Gaidelis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyventi, negalima mirti! Sunki kelionė per epochų lūžius" perkama kartu