0

Gyventi susituokus. Ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus

  • Nuolaida knygai -46%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (46%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gyventi susituokus. Ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9785415025640

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyventi susituokus. Ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus " aprašymas

"Santuokos bėda ta, kad ji baigiasi kiekvieną naktį pasimylėjus ir ryte iki pusryčių ją reikia vėl atkurti."
Gabrielis Garcia Marquezas

"lgėjausi jo. Gavau jį. Mėšlas."
Margaret Atwood

Visi sako, kad gyventi santuokoje sudėtinga, tačiau niekas nepasako, ką daryti. Knygoje „Gyventi susituokus: ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus“ žurnalistė Jo Piazza atvirai pasakoja apie pirmuosius savo santuokos metus ir pažeria naudingų įžvalgų, padėsiančių likti lygiaverčiais parneriais bet kokioje situacijoje.

Būdama trisdešimties Jo Piazza sutiko savo svajonių vyrą plaukdama į Galapagų salas, o po trijų mėnesių jau buvo susižadėjusi. Tačiau neilgai trukus Jo Piazza susidūrė su daugybe klausimų. Kaip gyventi susituokus pasaulyje, kuriame santuoka nebėra svarbi? Kaip nepriklausoma, stipri moteris feministė tampa kieno nors partnere visam laikui?

Knygoje „Gyventi susituokus: ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus“ autorė ryžtasi atvirai, provokuodama ir su humoru papasakoti apie savo pirmuosius metus santuokoje.

J. Piazza keliauja po 20 šalių penkiuose žemynuose, kad išsiaiškintų, ką reiškia moderni santuoka. Savo šiltame, įkvepiančiame, juokingame ir išmintingame pasakojime ji atskleidžia genties moterų, prancūzių damų, žydų ortodoksių motinų, vaikus auginančių švedų tėčių, poligamijos šalininkų ir olandžių prostitučių išmintį.

Knyga „Gyventi susituokus“ parašyta su gaiviu atvirumu, elegancija, nuoširdžiomis ir linksmomis įžvalgomis apie žmogaus psichiką. Tai sąžiningas žavingos poros portretas. Gyvenimas jiems siunčia išbandymus, kokių jie niekada nesitikėjo – gąsdinančios diagnozės, sergantys tėvai, kuriais tenka rūpintis, darbo praradimas – su visu tuo porai tenka tvarkytis ieškant supratimo, ką reiškia būti lygiaverčiais partneriais tiek gerais, tiek blogais laikais.

Kelionė, aprašyta knygoje „Gyventi susituokus“ padeda jaunai šeimai suvokti ir atskleisti esmę, kuri padės ir jums išlaikyti tvirtą santuoką ne tik pirmaisiais jos metais.

„Poros pamėgs šią jaudinančią, linksmą istoriją apie tai, kaip pagerinti mūsų sąjungų būklę.“
People

„Ši knyga – tai kandūs ir skvarbūs memuarai, antropologijos studija ir kelionių žurnalas. Knyga atskleidžia stebinančių atradimų apie meilę, ilgalaikius santykius ir mūsų pačių įsitikinimus apie visuomenę.“
Vogue

"Unikalūs ir netikėti patarimai slypi šioje juokingoje ir stiprioje knygoje.“
Psychology Today

Iš anglų kalbos vertė Lina Černiauskaitė

TURINYS

Autorės pastabos / 11

1. SAN FRANSISKAS: Po „ilgai ir laimingai gyveno" / 13
2. ČILĖ: Pasiduoti? / 36
3. MEKSIKA: Niekada nesiliaukite kalbėjęsi / 74
4. MEINAS: Mes - viena komanda? / 110
5. DANIJA: Sukurkite jaukius namus / 132
6. PRANCŪZIJA: Būk savo vyro meilužė / 163
7. SAN FRANSISKAS: Ir laimėje, ir nelaimėje / 202
8. IZRAELIS: Pirmiausia deguonies kaukę užsidėkite sau / 213
9. KENIJA: Dalyvauti turi visas kaimas / 246
10. OLANDIJA: Nesusituokei su savo darbu / 277
11. INDIJA: Net kuklus „ačiū" nuverčia kalnus / 298
12. MEGALAJA (Indijos ir Bangladešo pasienis): Pinigai, pinigai, pinigai / 333
13. ŠVEDIJA: Pasikeitę lyčių vaidmenys / 349
14. TANZANIJA: Užkariauti pasaulį drauge / 379
15. ŠKOTIJA: Naudingi patarimai - pamokos iš pirmųjų metų / 402

Padėka / 423
Literatūros sąrašas / 427
Parašykite atsiliepimą apie "Gyventi susituokus. Ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyčių tarpusavio santykiai

Jo Piazza parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gyventi susituokus. Ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gyventi susituokus. Ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gyventi susituokus. Ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gyventi susituokus. Ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jo Piazza tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Gyventi susituokus. Ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus " perkama kartu