0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyventojų dalyvavimas užtikrinant saugumą bendruomenėse: kriminologinės ir teisinės prielaidos

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyventojų dalyvavimas užtikrinant saugumą bendruomenėse: kriminologinės ir teisinės prielaidos" aprašymas

Kriminologas dr. Simonas Nikartas parengė monografiją „Gyventojų dalyvavimas užtikrinant saugumą bendruomenėse: kriminologinės ir teisinės prielaidos“ apie gyventojų dalyvavimą užtikrinant bendruomenės saugumą. Saugumo užtikrinimas grindžiamas prielaida, kad privatūs asmenys vaidina svarbiausią vaidmenį siekiant tvarkos laisvoje visuomenėje ir dėl to turi būti padrąsinti prisiimti daugiau atsakomybės užtikrinant saugią aplinką.Parašykite atsiliepimą apie "Gyventojų dalyvavimas užtikrinant saugumą bendruomenėse: kriminologinės ir teisinės prielaidos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kita teisinė literatūra

Simonas Nikartas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyventojų dalyvavimas užtikrinant saugumą bendruomenėse: kriminologinės ir teisinės prielaidos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyventojų dalyvavimas užtikrinant saugumą bendruomenėse: kriminologinės ir teisinės prielaidos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyventojų dalyvavimas užtikrinant saugumą bendruomenėse: kriminologinės ir teisinės prielaidos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyventojų dalyvavimas užtikrinant saugumą bendruomenėse: kriminologinės ir teisinės prielaidos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Simonas Nikartas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyventojų dalyvavimas užtikrinant saugumą bendruomenėse: kriminologinės ir teisinės prielaidos" perkama kartu