Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gyventojų įtraukimas į besimokančio miesto vystymą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.99 SoldOut

Knygos „Gyventojų įtraukimas į besimokančio miesto vystymą“ aprašymas

Tikimasi, kad ši knyga bus naudinga suaugusiųjų mokymosi tyrėjams, politikams ir praktikams, ieškantiems besimokančio miesto idėjos realizavimo galimybių. Ji skirta ir pedagogams, socialiniams darbuotojams bei organizacijų personalo valdymo specialistams, ieškantiems būdų įtraukti žmones į mokymosi procesus, paskatinti juos nuolatos tobulėti.Parašykite atsiliepimą apie „Gyventojų įtraukimas į besimokančio miesto vystymą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Gyventojų įtraukimas į besimokančio miesto vystymą“, Vilija Stanišauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilija Stanišauskienė su knyga „Gyventojų įtraukimas į besimokančio miesto vystymą“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Gyventojų įtraukimas į besimokančio miesto vystymą“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilija Stanišauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Gyventojų įtraukimas į besimokančio miesto vystymą“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Gyventojų įtraukimas į besimokančio miesto vystymą“ perkama kartu