0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gyventojų pajamų apmokestinimas" aprašymas

Mokslo studijoje "Gyventojų pajamų apmokestinimas" detaliai nagrinėjami gyventojų pajamų apmokestinimo principai, struktūra, formos, tipai, lyginamos ES šalių gyventojų pajamų ir turto apmokestinimo sistemos, analizuojami mokesčių naštos ir pajamų nelygybės aspektai, įvertintos Lietuvos gyventojų pajamų mokesčių sistemos lengvatos bei jų socialinis, fiskalinis ir ekonominis poveikis, modeliuotas Lietuvos gyventojų pajamų mokesčio sistemos proporcingumas ir progresyvumas.
Mokslo studijoje "Gyventojų pajamų apmokestinimas" susisteminama plati mokslinė teorinė ir empirinė literatūra ir pateikiama vertingų išvadų bei apibendrinimų, susijusių su darbo jėgos apmokestinimo sistemomis, kurios atitiktų klasikinius apmokestinimo principus.

Mokslo studija "Gyventojų pajamų apmokestinimas" skiriama akademinei bendruomenei, valstybės institucijoms, formuojančioms mokesčių politiką, universitetų dėstytojams, doktorantams ir studentams jų mokslinėje veikloje.Parašykite atsiliepimą apie "Gyventojų pajamų apmokestinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyventojų pajamų apmokestinimas, kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Bikas, Rasa Subačienė, Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Ieva Astrauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Bikas, Rasa Subačienė, Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Ieva Astrauskaitė su knyga Gyventojų pajamų apmokestinimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyventojų pajamų apmokestinimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Bikas, Rasa Subačienė, Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Ieva Astrauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyventojų pajamų apmokestinimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyventojų pajamų apmokestinimas" perkama kartu