0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenu, kai dainuoju

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 12.39 SoldOut

Knygos "Gyvenu, kai dainuoju" aprašymas

Priekulės kultūros centro vokalinio ansamblio vadovės, muzikologės, etninės kultūros žinovės, KU Menų fakulteto docentės Rūtos Vildžiūnienės knyga "Gyvenu, kai dainuoju" - tai mokomoji knyga skirta kalendorinių švenčių, darbo, vestuvių dainų, šeimos ir karo baladžių savitam muzikos ir poezijos stiliui apžvelgti. Daugiausia dėmėsio kreipiama į apeiginius konkrečių švenčių momentus. Išsamiai analizuojami poetiniai dainų tekstai, bandoma interpretuoti juose slypinčias potekstes ir reikšmes.
Į leidinį "Gyvenu, kai dainuoju" sudėta apie šimtas įvairių žanrų melodijų. Leidinys "Gyvenu, kai dainuoju" skiriamas Klaipėdos universiteto Menų fakulteto studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenu, kai dainuoju"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Gyvenu, kai dainuoju", kurią skaitytojams dovanoja Rūta Vildžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Vildžiūnienė su knyga "Gyvenu, kai dainuoju" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenu, kai dainuoju" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Vildžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenu, kai dainuoju" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenu, kai dainuoju" perkama kartu