0

Gyvenu, kai dainuoju

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Gyvenu, kai dainuoju

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 199
  • ISBN ar kodas: 9790599981699

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gyvenu, kai dainuoju" aprašymas

Priekulės kultūros centro vokalinio ansamblio vadovės, muzikologės, etninės kultūros žinovės, KU Menų fakulteto docentės Rūtos Vildžiūnienės knyga "Gyvenu, kai dainuoju" - tai mokomoji knyga skirta kalendorinių švenčių, darbo, vestuvių dainų, šeimos ir karo baladžių savitam muzikos ir poezijos stiliui apžvelgti. Daugiausia dėmėsio kreipiama į apeiginius konkrečių švenčių momentus. Išsamiai analizuojami poetiniai dainų tekstai, bandoma interpretuoti juose slypinčias potekstes ir reikšmes.
Į leidinį "Gyvenu, kai dainuoju" sudėta apie šimtas įvairių žanrų melodijų. Leidinys "Gyvenu, kai dainuoju" skiriamas Klaipėdos universiteto Menų fakulteto studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenu, kai dainuoju"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvenu, kai dainuoju, kurią skaitytojams dovanoja Rūta Vildžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Vildžiūnienė su knyga Gyvenu, kai dainuoju jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvenu, kai dainuoju patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Vildžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvenu, kai dainuoju palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gyvenu, kai dainuoju" perkama kartu