0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvi ir mirę (septintoji Sukės Stekhaus knyga)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 3.29 SoldOut

Knygos "Gyvi ir mirę (septintoji Sukės Stekhaus knyga)" aprašymas

Sukei Stekhaus teko nepavydėtina dalia: unikali savybė girdėti žmonių mintis išskyrė ją iš mirtingųjų, o draugystė ir bendri reikalai su vampyrais, metamorfais bei kitais nežmoniškais padarais įstūmė į nuolatinį pavojų. Vampyrų baro padavėja, tiksliau, jos sugebėjimai, staiga tampa visiems itin reikalingi, tik ar nuo to lengviau jaunai, dailiai ir savitai merginai? Ypač jei esi pakviesta į vampyrų suvažiavimą, kuriame dalyvaus buvęs vaikinas vampyras, apie aistringą romaną nieko nepamenantis bosas ir atkakliai Sukės siekiantis žavingas tigrolakis Kvinas, slepiantis kažkokią negerą paslaptį. Vien šito užtektų įtemptai istorijai, o pridėjus kelias neaiškias žmogžudystes, bombą ir fanatikų draugiją gaunamas kokteilis, kuris neleis atsikvėpti iki paskutinio puslapio.


  • Autorius: Charlaine Harris
  • Serija: Sukė Stekhaus
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 14.5 x 24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094032394

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvi ir mirę (septintoji Sukės Stekhaus knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Gyvi ir mirę (septintoji Sukės Stekhaus knyga)", kurią skaitytojams dovanoja Charlaine Harris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Charlaine Harris su knyga "Gyvi ir mirę (septintoji Sukės Stekhaus knyga)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvi ir mirę (septintoji Sukės Stekhaus knyga)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Charlaine Harris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvi ir mirę (septintoji Sukės Stekhaus knyga)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvi ir mirę (septintoji Sukės Stekhaus knyga)" perkama kartu