0

Gyvieji pragare

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gyvieji pragare

  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšt viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786099590882

2020-10-31 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvieji pragare" aprašymas

Ichtiologė Valkirija po darbų ežero dugne iškyla į paviršių ir aplink išvysta tik griuvėsius. Likusi viena, be žmonių žemėje, ji ima kurti naują gentį ir naują erą. "Gyvieji pragare" - tai intriguojantis autorės Zuzanos Urbonaitės pasakojimas apie naujas žmonių patirtis siekiant apgyvendinti sunaikintą pasaulį.

"Pikantiškų istorijų kiti apie mane žino daugiau nei aš pati. Esu išleidusi keturias knygas: „Laiko dulkes nužėrus“, „Amrita“, „Sniego gėlė“ ir „Kodėl“. Priklausau kelioms visuomeninėms organizacijoms, bet vienos mirė net nepradėję veiklos, kitos išsigimė ir mes seniai jau nereikalingi. Bet liūdėti dėl to neturiu laiko. Nešioju akinius ir į jokią partiją neįsistojau. Gal ir gerai; kur noriu einu, ką noriu darau."
Zuzana Urbonaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvieji pragare"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvieji pragare, kurią skaitytojams dovanoja Zuzana Urbonaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zuzana Urbonaitė su knyga Gyvieji pragare jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvieji pragare patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zuzana Urbonaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvieji pragare palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gyvieji pragare" perkama kartu