Knygų išpardavimas: net 4900 knygų! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žvėrys, kurių niekas nematė, tik mes

Kaina: 14,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žvėrys, kurių niekas nematė, tik mes" aprašymas

„Žvėrys, kurių niekas nematė, tik mes“ yra išskirtinė paveikslėlių knyga, kuri įtraukia tiek mažuosius klausytojus, tiek didelius skaitytojus. Trumpi Ulfo Starko eilėraščiai apie nematytus gyvūnus, kuriuos bando nuspėti dailininkė Linda Bondestam žaismingomis iliustracijomis kuria nuoširdų ir šiek tiek paslaptingą pasaulį. Susitinkame su Eskalupu, Lumalena, Kita, Kukurykais, Bipoliu ir daugeliu kitų. Jie gyvena pasaulyje, kuriame ne visada taip lengva rasti savo vietą. Daglingenas yra nemylimas, Klumpantropas jaučiasi per sunkus, o Ide gyvūnas nori likti savo svajonių pasaulyje, kur ryškiai šviečia saulė.

„Žvėrys, kurių niekas nematė, tik mes“ yra ketvirtasis bendras Ulf Stark ir Lindos Bondestam darbas. 2016 m. knygos autoriui ir dailininkei pelnė Švedijos leidėjų asociacijos Augusto premijos nominacijas. 2017 m. knyga laimėjo Snöbollen – Švedijos paveikslėlių knygos prizą ir Šiaurės Tarybos premiją už vaikų ir jaunimo literatūrą.

Ankstesnė Ulfo ir Lindos knyga „Mano mažylis“ 2014 m. buvo nominuota „Finlandia Junior“, knygos išverstos į daugelį kalbų.

Neregėti žvėrys
Knibžda žvėrys neregėti
Ant žemės ir po jūros bangomis,
Tegu būna sau laisvi!
O mes tik stebim juos visi,
Tad gal mums net pavyks girdėti,
Kaip šnara, urzgia tylomis.

Ulf Stark (1944-2017) vienas žymiausių ir populiariausių Švedijos autorių. 1975 m. U. Stark debiutavo kaip vaikų knygų autorius su „Petteris ir raudonasis paukštis“. 1984 m. jis laimėjo Bonniers Juniorförlag vaikų knygų konkursą. Nuo tada išleistos beveik šimtas autoriaus knygų vaikams ir jaunimui Švedijoje, kurios išverstos į trisdešimt kalbų. Ulf Stark yra pelnęs daugybę apdovanojimų, tarp kurių Astridos Lindgren premija (1993 m.) ir Augusto (1996 m.)

1977 m., gimusi Linda Bondestam iliustratorės išsilavinimą įgijo Kingstono universitete Jungtinėje Karalystėje. L. Bondestam iliustravo dešimtis vaikiškų knygų tiek Suomijoje, tiek už jos ribų. Ji yra viena žymiausių vaikų knygų iliustruotojų Šiaurės šalyse. Dailininkė du kartus buvo nominuota Finlandia Junior apdovanojimui, keturis kartus Astridos Lindgren atminimo, Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premijai (2013 m.) L. Bondestam buvo pirmoji Vanessos premijos laureatė (2016 m.). Nuo 2019 m. Švedijos knygų vaikams akademijos narė.


  • Autorius: Ulf Stark
  • Iliustratorius: Linda Bondestam
  • Leidėjas: 700 eilučių
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098288063
  • Vertėjas: Elžbieta Kmitaitė
  • Iš kokios kalbos versta: švedų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žvėrys, kurių niekas nematė, tik mes"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žvėrys, kurių niekas nematė, tik mes", kurį pristato Ulf Stark. Siūlome ne tik išsamų "Žvėrys, kurių niekas nematė, tik mes" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ulf Stark. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žvėrys, kurių niekas nematė, tik mes". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žvėrys, kurių niekas nematė, tik mes" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žvėrys, kurių niekas nematė, tik mes" perkama kartu