0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų

  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 2,29 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 3.70 € (62%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų


2021-05-31 2.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų" aprašymas

Ar žinote, kas išeis, jei prie pušies kankorėžio priklijuosime pupelių sėklas, du slyvų kauliukus ir ant siūlo suvertas obuolių sėklas? Nežinote? O štai knygelės „Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų“ autorė žino, kad išeis pelytė, ir yra pasirengusi atverti jūsų vaikui paslaptis, kaip padarytį šią ir daugelį kitų šaunių gyvūnų figūrėlių.

Panaudoti tiks viskas: neseniai suvalgytų mandarinų ir citrinų sėklos, namuose besimėtantys kankorėžiai ir kaštonai, įvairūs lapeliai ir šakelės, kuriuos vaikai dažnai parsineša iš kiemo. Veikiant pagal knygoje pateiktus nurodymus ir spalvotas nuotraukas iš šitų, atrodo, nereikalingų dalykų išeis voverės, lapės, ežio, vėžlio, pelėdos, arklio, stručio, arklio ir kt. figūrėlės. Be to, visa tai pagaminsite labai lengvai, nes visi knygoje pateikti pavyzdžiai padaryti iš natūralaus pavidalo gamtos gėrybių. Jūsų vaikui tik reikės paimti siūlomas medžiagas ir suklijuoti, kaip nurodoma.

Knyga „Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų“ geriausiai liudija, kad visa, kas genialu, yra paprasta!

Vertė Monika Vosyliūtė


  • Autorius: Klaudija Morgunova
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955225591

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų, kurį parašė Klaudija Morgunova. Siūlome ne tik išsamų Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Klaudija Morgunova. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų" perkama kartu