0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Gyvūnų figūrėlės iš plastilino

  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 2,29 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 3.70 € (62%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gyvūnų figūrėlės iš plastilino


2021-05-31 2.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvūnų figūrėlės iš plastilino" aprašymas

„Gyvūnų figūrėlės iš plastilino“ – tai knygelė, kuri kiekvienam vaikui suteikia progą pasijusti menininku, gebančiu nulipdyti linksmus gyvūnus. Čia pateikta žvėrių, paukščių ir vabzdžių lipdinių nuotraukos ir išsamūs lipdymo eigos aprašymai. Veikdamas pagal nurodymus, vaikas pamažu perpras pagrindinius lipdymo iš plastilino būdus ir sugebės sukurti ne tik pasiūlytus gyvūnus, bet ir jų aplinką. Knygoje pateiktų kompozicijų elementus galima keisti – tai lavins jaunojo kūrėjo vaizduotę bei erdvinį mąstymą, taip pat padės ugdyti meninį skonį.

Šis leidinys puikiai pagelbės jūsų vaikui sukurti unikalią žaismingų plastilininių gyvūnų kolekciją!

Vertė Monika Vosyliūtė


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955225607

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvūnų figūrėlės iš plastilino"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Gyvūnų figūrėlės iš plastilino, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Gyvūnų figūrėlės iš plastilino aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Gyvūnų figūrėlės iš plastilino. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Gyvūnų figūrėlės iš plastilino dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gyvūnų figūrėlės iš plastilino" perkama kartu