⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvūnų karalystė. Su 50 nepaprastų garsų!

2023-09-30 12.39 InStock
Rezervuoti

Knygos "Gyvūnų karalystė. Su 50 nepaprastų garsų!" aprašymas

Ši knyga „Gyvūnų karalystė. Su 50 nepaprastų garsų!“ kviečia pasivaikščioti po laukinę gamtą ir sužinoti kvapą gniaužiančių faktų apie gyvūnus: nuo kriuksinčio hipopotamo iki čiulbančių nektarinukių.

Spauskite puslapyje pažymėtas vietas ir išgirsite 50 skirtingų garsų: kas čia urzgia, šnarpščia, cypsi, kleketuoja? To dar nesate girdėję!

DĖMESIO! Knygoje keičiami trys AG10 mikroelementai (1,5 V x 3 = 4,5 V). Baterijos yra mažos ir gali būti prarytos. Vaikas knygelę skaityti gali tik tada, kai baterijų skyrius tvirtai uždarytas.


  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 23x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940378
  • Vertėjas: Ieva Driukienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvūnų karalystė. Su 50 nepaprastų garsų!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gyvūnų karalystė. Su 50 nepaprastų garsų!", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Gyvūnų karalystė. Su 50 nepaprastų garsų!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gyvūnų karalystė. Su 50 nepaprastų garsų!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gyvūnų karalystė. Su 50 nepaprastų garsų!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gyvūnų karalystė. Su 50 nepaprastų garsų!" perkama kartu