0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Gyvybės draudimo paslaugų verslas ir jo raidos Lietuvoje apraiškos ir tendencijos

  • Nuolaida knygai -84%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 28,67 €*
Sutaupote: 23.98 € (84%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gyvybės draudimo paslaugų verslas ir jo raidos Lietuvoje apraiškos ir tendencijos


2021-04-30 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvybės draudimo paslaugų verslas ir jo raidos Lietuvoje apraiškos ir tendencijos" aprašymas

Monografijoje pirmą kartą Lietuvos mokslinėje ir vadybos literatūroje suformuluotos pamatinės teorinės gyvybės draudimo paslaugų verslo tyrimo koncepcijos idėjos ir egzistenciniai teiginiai. Pateiktas santykinai naujas požiūris į gyvybės draudimą kaip specifinį paslaugų verslą, šiuolaikines jo raidos tendencijas ir besirutuliojančias jo ekonominio bei socialinio turinio formas. Monografijoje išplėstas ir patikslintas teorinis gyvybės draudimo paslaugų verslo turinio, taip pat kitų pagrindinių sąvokų, kurios vartojamos šio verslo praktinėje organizacinėje veikloje, sampratos suvokimas.
Skiriama vadybos ir verslo administravimo bei ekonomikos studijų krypčių doktorantams, magistrantams, mokslo ir pedagoginiam personalui ir visiems kitiems, kurie domisi teoriniais ir praktiniais gyvybes draudimo paslaugų klausimais.Parašykite atsiliepimą apie "Gyvybės draudimo paslaugų verslas ir jo raidos Lietuvoje apraiškos ir tendencijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Verslas. Ekonomika

Vytautas Kindurys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gyvybės draudimo paslaugų verslas ir jo raidos Lietuvoje apraiškos ir tendencijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gyvybės draudimo paslaugų verslas ir jo raidos Lietuvoje apraiškos ir tendencijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gyvybės draudimo paslaugų verslas ir jo raidos Lietuvoje apraiškos ir tendencijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gyvybės draudimo paslaugų verslas ir jo raidos Lietuvoje apraiškos ir tendencijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kindurys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvybės draudimo paslaugų verslas ir jo raidos Lietuvoje apraiškos ir tendencijos" perkama kartu