0

Gyvybės kibirkštis (Munken Premium)

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 15,89 €*
Sutaupote: 3.90 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gyvybės kibirkštis (Munken Premium)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9789955137115

2020-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvybės kibirkštis (Munken Premium)" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.


Vieno žymiausių vokiečio rašytojų E. M. Remarque romane "Gyvybės kibirkštis", pagrįstame istoriniais faktais ir asmenine patirtimi, vaizduojama koncentracijos stovyklos kasdienybė, kurioje grumiamasi dėl galimybės išgyventi ir teisės vadintis žmogumi.

Tačiau romane "Gyvybės kibirkštis" vaizduojamus baisumus E. M. Remarque nuskaidrina mintimis apie draugystę, meilę ir viltį nugalėti siaubą bei grįžti į gyvenimą, kai, atrodytų, tokios vilties nebėra.


Iš vokiečių kalbos vertė Dalia Kižlienė

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvybės kibirkštis (Munken Premium)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvybės kibirkštis (Munken Premium), kurią skaitytojams dovanoja Erich Maria Remarque. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Erich Maria Remarque su knyga Gyvybės kibirkštis (Munken Premium) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvybės kibirkštis (Munken Premium) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erich Maria Remarque. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvybės kibirkštis (Munken Premium) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gyvybės kibirkštis (Munken Premium)" perkama kartu