Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvybinis polėkis: Bergsono filosofijos interpretacijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 6.39 SoldOut

Knygos "Gyvybinis polėkis: Bergsono filosofijos interpretacijos" aprašymas

Knyga yra ketvirtoji Kultūros filosofijos ir meno instituto Komparatyvistinių kultūros studijų skyriaus inicijuoto tęstinio projekto "Neklasikinė filosofija" dalis. Joje pasitelkiant Lietuvoje ir užsienyje dirbančius specialistus pateikiamos originalios prancūzų mąstytojo Henri Bergsono (1859-1941) filosofijos interpretacijos. Elegantiško stiliaus, egzistencinių motyvų prisodrinti mąstytojo veikalai itin jautriai perteikė savo epochos pasaulėjautą. Bergsono veikaluose išryškėjo ne tik reakcija į racionalistinių tendencijų įsigalėjimą, tačiau ir siekimas atgaivinti metafizikos principus.


  • Autorius: Antanas Andrijauskas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • Formatas: 18x25, kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955341437

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvybinis polėkis: Bergsono filosofijos interpretacijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyvybinis polėkis: Bergsono filosofijos interpretacijos", Antanas Andrijauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Andrijauskas su knyga "Gyvybinis polėkis: Bergsono filosofijos interpretacijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvybinis polėkis: Bergsono filosofijos interpretacijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Andrijauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvybinis polėkis: Bergsono filosofijos interpretacijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvybinis polėkis: Bergsono filosofijos interpretacijos" perkama kartu