0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

H geometrija. Neosinusai mechanikoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.6 SoldOut

Knygos "H geometrija. Neosinusai mechanikoje" aprašymas

Knyga skirta visiems taikantiems matematinius skaičiavimus mechanikoje bei besidomintiems naujovėmis matematikoje. Šioje unikalioje knygoje autorius duoda iššukį klasikinei geometrijai kur kampo matų etalonas yra apskritimo ilgio vienetas, teigdamas, kad tikslesnius skaičiavimus galima atlikti h geometrijoje, kur kampo dydis matuojamas tiesiąja, kuri dažnai gali būti traktuojama kaip trikampio aukštinė arba tiesiog segmentas (lot. segmentum – atkarpa). Kodėl atsirado h – geometrija? Klasikinės geometrijos pagrindus suformavo Euklidas. Pagrindinės sąvokos, kuriomis remiamasi toliau formuojant aksiomas ir teoremas, yra taškas ir atkarpa. Dvi tiesės, susikirtusios viename taške, sudaro kampą. Trys tiesės gali sudaryti geometrinę figūrą – trikampį. Vienas esminių Euklido geometrijos klausimų yra trikampio kampų sumos dydis. Nesileisdami į vieno kampo dydžio metrologiją, Euklido geometrijos kūrėjai įrodė, kad trikampio kampų suma lygi dviejų stačių kampų sumai. Naudojantis klasikinės apskritimo kampo trigonometrijos sąvokomis, darytina išvada, kad trikampio kampų suma lygi 180 laipsnių, kadangi status kampas turi 90 laipsnių dydžio kampą. Taip yra todėl, kad visas apskritimas padalytas į 360 dalių, vadinamų laipsniais, arba 2? radianų, vadinasi, status kampas turi radianų. Kadangi skaičiavimuose gali būti naudojami tik radianai, vadinasi, visų skaičiavimų klasikinėje geometrijoje kampo matų etalonas yra apskritimo ilgio vienetas. Kyla klausimas, ar visur ir visada matas turi būti tam tikro apskritimo ilgis. Klasikinėje geometrijoje taip ir yra. Daugelyje praktinių uždavinių apskritimo kampo, įstatyto į apskritimą, nėra, tačiau kampas čia įvedamas tik tam, kad galėtume pasinaudoti klasikinės geometrijos metodais. h – geometrijoje kampo, matuojamo apskritimoParašykite atsiliepimą apie "H geometrija. Neosinusai mechanikoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "H geometrija. Neosinusai mechanikoje", kurią skaitytojams dovanoja Donaldas Zanevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Donaldas Zanevičius su knyga "H geometrija. Neosinusai mechanikoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "H geometrija. Neosinusai mechanikoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donaldas Zanevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "H geometrija. Neosinusai mechanikoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "H geometrija. Neosinusai mechanikoje" perkama kartu