0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

H. K. Anderseno pasakos

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 12.33 SoldOut

Knygos "H. K. Anderseno pasakos" aprašymas

Šioje knygoje rasite gražiausias garsiojo danų pasakoriaus pasakas. Jos kupinos gėrio, grožio ir švelnios gyvenimo poezijos, be to, patrauklios, įdomios ir suprantamos įvairaus amžiaus žmonėms - ir mažiems, ir dideliems.


Parašykite atsiliepimą apie "H. K. Anderseno pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "H. K. Anderseno pasakos", kurią skaitytojams dovanoja Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen) su knyga "H. K. Anderseno pasakos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "H. K. Anderseno pasakos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "H. K. Anderseno pasakos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "H. K. Anderseno pasakos" perkama kartu