TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Haikyu!! Vol. 37

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 10.99 SoldOut

Knygos "Haikyu!! Vol. 37" aprašymas

Shoyo Hinata, pralaimėjęs pirmas ir paskutines tinklinio rungtynes prieš aikšteles karalių Tobio Kageyama, prisiekia jį nugalėti baigęs vidurinę mokyklą. Bet kas nutinka, kai vaikinas, turėjęs būti jo varžovu, galiausiai tampa jo komandos draugu?!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Haikyu!! Vol. 37"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Haikyu!! Vol. 37", kurį pristato Haruichi Furudate. Siūlome ne tik išsamų "Haikyu!! Vol. 37" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Haruichi Furudate. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Haikyu!! Vol. 37". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Haikyu!! Vol. 37" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Haikyu!! Vol. 37" perkama kartu