⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Hansas Christianas Andersenas: pastangos (at)pažinti

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 12.79 SoldOut

Knygos "Hansas Christianas Andersenas: pastangos (at)pažinti" aprašymas

Andersenas yra rašytojas, kurį daugelis mylime. Mylime, nes jis sutapęs su gražiausiais mūsų metais, su mūsų vaikyste, su pirmaisiais mūsų ieškojimais, su skausmingais ančiukiškumo kompleksais, ir išsilaisvinimu iš jų. Jei kas lieptų vienu žodžiu apibūdinti šio rašytojo kūrybą, nedvejodama pasakyčiau – išmintis. Kad ir kokiu raktu berakintum jo sukurtą meninę realybę, suprastum, jog joje telpa visas pasaulis; o iš Anderseno lūpų išgirsta žinia ir po 200 metų skamba nebanaliai: pasaulis pilnas džiugių paslapčių – įminkite, šią vienintelę dabartinę akimirką – išgyvenkite, tikslo – siekite, praradimo skausmą – perženkite, ir net jei gyvenime arklį išmainytumėte į supuvusių obuolių maišą – neliūdėkite, o tik pasitikėkite geruoju Dievu, kuris visa kreipia į gera...
Ši knyga – skolos grąžinimas Andersenui, kuriuo kiek nuosekliau domiuosi ne vienerius metus. Kaip ir kiekviena ilgai trunkanti meilė, ir mano požiūris į rašytoją perėjo ne vieną stadiją nuo susižavėjimo, įsimylėjimo iki nuobodulio ar jausmo, kad jis iki galo pažintas. Šiandien to tikrai nepasakyčiau. Atvirkščiai – jau atrodo nedrąsu prisiliesti prie kūrybos, žinant tą didžiulę (re)interpretacijų gausybę <...>.
Manoji knyga labiau orientuota į akademinio rato skaitytoją, bet ji galėtų būti įdomi tiesiog besidomintiems Andersenu. Ją rašydama kėliau sau tikslą rašyti daugeliui suprantama kalba, norėjau, kad Andersenui – gyvam ir mylimam autoriui – skirtas kūrinys būtų gyvas, skaitomas ir paskaitomas, nenumirtų nuo pat savo pasirodymo akimirkos.
Asta Gustaitienė


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Hansas Christianas Andersenas: pastangos (at)pažinti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Hansas Christianas Andersenas: pastangos (at)pažinti", Asta Gustaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Asta Gustaitienė su knyga "Hansas Christianas Andersenas: pastangos (at)pažinti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Hansas Christianas Andersenas: pastangos (at)pažinti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asta Gustaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Hansas Christianas Andersenas: pastangos (at)pažinti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Hansas Christianas Andersenas: pastangos (at)pažinti" perkama kartu