⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas

Kaina: 31,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 31.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas" aprašymas

„Be galo smagu matyti, kaip Jimas Kay'us interpretuoja Hario Poterio pasaulį, jaučiuosi pagerbta ir dėkinga, kad jis toliau dalijasi savo talentu."
J. K. Rowling

„Tamsos Valdovas likęs vienišas ir be draugų, apleistas bendražygių. Jo tarnas dvylika metų buvo surakintas grandinėmis. Šiąnakt prieš vidurnaktį tarnas ištrūks ir grįš pas savo poną."

Po grandiozinio magiško nesusipratimo Haris Poteris Reaktyviniu autobusu pasprunka iš Durslių ir Litl Vingingo, bet nujaučia papuolęs į rimtą bėdą. Tačiau Magijos Ministerija turi svarbesnių reikalų – iš Azkabano tvirtovės pabėgo Sirijus Blekas, žymus kalinys ir ištikimas Valdovo Voldemorto bendražygis. Visi aplinkui teigia, kad Sirijus ieško Hario, todėl Magijos Ministerija iš Azkabano atsiuntė Psichus, kad šie šmirinėtų po mokyklos teritoriją ir grasintų bučiniu išsiurbti sielą.

Trečiaisiais metais Hogvartse Harį persekioja baugios paskalos ir mirtį pranašaujantys ženklai, jis sužino naujų tiesų apie savo praeitį ir stoja akis į akį su vienu labiausiai atsidavusių Tamsos Valdovo tarnų...

Itin laukta trečioji iliustruota J. K. Rowling klasikos serijos knyga „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ kupina magiškų akimirkų, kurias dažais, pieštuku ir pikseliais sukūrė Kate Greenaway medalio laureatas Jimas Kay'us.


 • Pavadinimas originalo kalba: Harry Potter and the Prisoner of Azkaban: Illustrated edition
 • Autorius: J. K. Rowling
 • Serija: Haris Poteris
 • Iliustratorius: Jim Kay
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 328
 • Formatas: 23x27, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090150139
 • Vertėjas: Zita Marienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas", kurį pristato J. K. Rowling. Siūlome ne tik išsamų "Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido J. K. Rowling. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas" perkama kartu