⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas

Kaina: 27,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 27.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas" aprašymas

„Be galo smagu matyti, kaip Jimas Kay’us interpretuoja Hario Poterio pasaulį, jaučiuosi pagerbta ir dėkinga, kad jis toliau dalijasi savo talentu.“
J. K. Rowling

„Tarp dviejų langų, virpčiodami deglų atšvaituose, spindėjo išrašyti didžiuliai žodžiai:
PASLAPČIŲ KAMBARYS JAU ATVIRAS. DREBĖKIT, ĮPĖDINIO PRIEŠAI.“

Kai Ligustrų gatvėje išdygsta nedidelis apdriskęs namų elfas Dobis ir pradeda įtikinėti Harį Poterį, kad šis negali grįžti į Hogvartsą, Haris įtaria, jog už to slepiasi jo aršiausias priešas Drakas Smirdžius. Nuo siaubingųjų Durslių stebuklingu skraidančiu automobiliu išgelbėtas Ronio Vizlio, Haris likusią vasarą praleidžia Landynėje. Gyvenimas su Vizliais kupinas magiškų pramogų, tad Haris netrukus pamiršta apie paklaikusio Dobio perspėjimus.

Tačiau grįžus į mokyklą tamsiame koridoriuje palikta siaubinga žinutė atkartoja Dobio pranašystes, kad nutiks kai kas siaubingo...

Jimas Kay’us, apdovanotas Kate Greenaway medaliu, šioje antroje iliustruotoje J. K. Rowling klasikos dalyje „Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas“ kerinčiai kuria itin detalų magijos pasaulį – juo mėgausis ir gerbėjai, ir nauji skaitytojai.


 • Pavadinimas originalo kalba: Harry Potter and the Chamber of Secrets: Illustrated edition
 • Autorius: J. K. Rowling
 • Serija: Haris Poteris
 • Iliustratorius: Jim Kay
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 264
 • Formatas: 23x27, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090150153
 • Vertėjas: Zita Marienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas", kurį pristato J. K. Rowling. Siūlome ne tik išsamų "Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido J. K. Rowling. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas" perkama kartu