0

Pirkėjų atsiliepimai

Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys. Scenarijus

4.4
(13 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,79 €
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-16 Viltė

esu visiška Hario Poterio fanė, todėl buvo įdomu perskaityti šią pjesę. Manau tikrai būtų įdomu pamatyti ir spektaklio pastatymą.


2022-08-31 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys. Scenarijus" aprašymas

Knyga "Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys" - pjesės scenarijus. Tai jaudinanti ir magiška istorija, nenusileidžianti ankstesnėms Hario Poterio dalims.

Nauja Jacko Thorne’o pjesė, paremta nauju originaliu J.K. Rowling, Johno Tiffany ir Jacko Thorne’o kūriniu „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“, yra aštuntoji Hario Poterio istorija ir pirmoji, pastatyta teatre. Jos pasaulinė premjera įvyko Londone, Vest Ende, 2016 metų liepos 30 dieną.

Po devyniolikos metų...

Visada buvo sunku būti Hariu Poteriu, ne lengviau ir dabar, kai jis yra darbais apkrautas Magijos ministerijos darbuotojas, sutuoktinis ir trijų mokyklinio amžiaus vaikų tėvas.

Kol Haris bando įveikti praeitį, nenorinčią pasilikti ten, kur jai skirta, jo jaunėlis sūnus Albas grumiasi su šeimos paveldu, kurio jam niekada nereikėjo. Praeitis ir dabartis grėsmingai susilieja, o tėvas ir sūnus suvokia nemalonią tiesą: kartais tamsa išlenda iš netikėčiausių vietų.

J.K. Rowling yra septynių knygų apie Harį Poterį autorė; jų pasaulyje parduota per 450 milijonų egzempliorių, jos išverstos į 79 kalbas. Dar tris knygas ji parašė labdaros tikslais. 2012 m. Roberto Galbraitho slapyvardžiu išėjo jos romanas suaugusiesiems „Netikėta vakansija“, vėliau pradėta detektyvų serija apie seklį Kormoraną Straiką. J.K. Rowling debiutavo kaip scenaristė ir yra filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur jų rasti“, pratęsiančio magijos pasaulio temą, prodiuserė. Filmas pasirodys 2016 m. lapkritį.

Jack Thorne kuria teatrui, kinui, televizijai ir radijui. Tarp jo darbų yra pjesės „Hope“ ir „Let the Right One In“, abi režisavo Johnas Tiffa­ny, „The Solid Life of Sugar Water“, skirta Graeae Theatre Company ir Nacionaliniam teatrui, „Bunny“ – Edinburgo alternatyvinio teatro fes­tivaliui, „Stacy“ – Trafalgar Studios, „2nd May 1997“ ir „When You Cure Me“ – Bush Theatre. Tarp jo insceni­zacijų yra „The Physicists“ Donmar Warehouse Theatre ir „Stuart: A Life Backwards“ – High Tide Theatre. Pagal jo scenarijus sukurti trys kino filmai: „War Book“, „A Long Way Down“ ir „The Scouting Book For Boys“ ir šie televizijos filmai: „The Last Panthers“, „Don’t Take My Baby“, „This Is England“, „The Fa­des“, „Glue“, „Cast-Offs“ ir „National Treasure“. 2016 m. jis gavo BAFTA premiją už geriausią mini serialą („This Is England ’90“) ir geriausią dramą („Don’t Take My Baby“), o 2012 – už geriausią draminį serialą („The Fades“) ir geriausią mini seri­alą („This Is England ’88“).

John Tiffany režisavo miuziklą „Once“, už kurį buvo ne kartą apdovanotas tiek Vest Ende, tiek Brodvėjuje. Royal Court teatre jis režisavo „The Twits“, „Hope“ ir „The Pass“, Škotijos nacionaliniame tea­tre – „Let the Right One In“, vėliau šį spektaklį perkėlė į Royal Court, Vest Endo ir St Ann’s Warehouse teatrus. Kiti jo darbai Škotijos na­cionaliniame teatre: „Macbeth“ (ir Brodvėjuje), „Enquirer“, „The Mis­sing“, „Peter Pan“, „The House of Bernarda Alba“, „Transform Caith­ness: „Hunter“, „Be Near Me“, „No­body Will Ever Forgive Us“, „The Bacchae“, „Black Watch“, už kuriuos gavo L. Olivier ir kritikų premijas už geriausią režisūrą; dar šiame teatre režisavo „Elizabeth Gordon Quinn“ ir „Home: Glasgow“. Tarp naujau­sių darbų yra ART bei Brodvėjuje pastatytas „The Glass Menagerie“ ir „The Ambassador“ – BAM teatre. 2005–2012 m. Tiffany buvo Škotijos nacionalinio teatro režisierius, o 2010–2011 mokslo metais – Harvardo universiteto Redklifo koledžo tarybos narys.


 • Pavadinimas originalo kalba: Harry Potter and the Cursed Child
 • Autorius: J. K. Rowling
 • Serija: Haris Poteris
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 336
 • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090132654
 • Vertėjas: Zita Marienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-16

esu visiška Hario Poterio fanė, todėl buvo įdomu perskaityti šią pjesę. Manau tikrai būtų įdomu pamatyti ir spektaklio pastatymą.

2021-09-07

Kiek neįprasta scenarijaus forma, įvykių, žinoma, mažiau, bet vis tiek neprailgo ir su malonumu susiskaitė.

2021-09-07

Ne iš tolo neprilygsta ankstesnėms Hario Poterio dalims.

2021-09-01

Nesupratau, nei kam nei kodėl nei prie ko čia ta knyga. kazkaip nusivyliau...

2021-08-17

Hario niekada nebus gana, neįtikėtino gerumo istorijos, viską kas tik buvo išleista perskaičiau ir ne po kartą.

2021-08-04

Ne ne ir dar kartą ne!!!! gana spausti vašką ir to Hario. viskas jau parašyta ir pasakyta, kiek gi galima?

2021-07-20

Iš esmės tai yra Hario Poterio gerbėjų fantastika. Siužeto linija man pasirodė intriguojanti.

2021-07-15

Na mūsų šeimoje Hario Poterio tiesiog negali būti per daug. Esame fanų fanai.

2021-07-13

O man psirodė kad autorė nori išgręžti viską, iki paskutinio siūlelio iš Poterio. Žinau, jog tas komentaras į tyrus, bet gal jau gana apie tą Harį. nereik daugiau, viskas kas prasideda turi kažkada ir baigtis.

2021-04-26

Aš visiškai suprantu, kodėl daugelis HP gerbėjų nusivils tuo, bet turiu pripažinti: man tikrai patiko. Labai norėčiau pamatyti, kaip ši istorija būtų vaidinama teatro scenoje :) Šios knygos visiškai kitokia nuotaika.. Be to, kad tai pjesė, istorija yra brandesnė, ne tokia magiška ir stebuklinga. Visai nesijaučia kaip aštuntoji „Hario Poterio“ knyga. Gal net verta skaityti nežinant kitų istorijos dalių :)

2021-04-20

Skaitosi greitai ir patiks visiems Hario Poterio gerbėjams. Jeigu jau originalios knygos seniai perskaitytos, tai ši puikus priminimas ir gerai praleistas laikas!

2020-06-15

Knyga nebloga, smagiai skaitosi, per pusantros valandos perskaičiau 82 puslapius..

2017-04-27

Ilgai laukta :)

Parašykite atsiliepimą apie "Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys. Scenarijus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys. Scenarijus", kurį pristato J. K. Rowling. Siūlome ne tik išsamų "Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys. Scenarijus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido J. K. Rowling. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys. Scenarijus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys. Scenarijus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys. Scenarijus" perkama kartu