0

Harmonijos pagrindai

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (7%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Harmonijos pagrindai

  • Leidėjas: Lietuvos muzikos ir teatro akademija
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786098071504

2020-10-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Harmonijos pagrindai " aprašymas

Prisimindamas XVIII a. prancūzų kompozitoriaus ir teoretiko Jean-Philippe'o Rameau (laikomo klasikinės harmonijos mokslo pagrindėju) teiginį, kad „harmonija – tai daugiau nei vieno garso sutelktis, kuri ausiai yra maloni. Melodija – harmonijos įrodymas", autorius ragina skaitytoją nepamiršti, kad mokantis harmonijos labai svarbu analizuoti muzikinius kūrinius, domėtis ne tik jos formavimo principais, bet ir platesniu kontekstu: istoriniu, muzikos kūrinio formos raidos, melodikos tradicijų ir pan.

„Harmonijos pagrindai" – tai svarbiausių harmonijos žinių sąvadas, skirtas ne tik konservatorijų ir menų (muzikos) gimnazijų moksleiviams, aukštųjų muzikos mokyklų studentams, bet ir norintiems savarankiškai pažinti esminius tradicinius akordų jungimo principus, išmokti juos taikyti harmonizuojant melodiją. Čia glaustai pateikiami mokyklinės harmonijos pagrindai, pradedant akordų sudarymu, jungimu ir baigiant enharmoninėmis moduliacijomis, neakordiniais garsais. Mokymosi temos išdėstytos tokia tvarka, kokia įprastai yra mokoma harmonijos pamokose II–IV gimnazijos klasėse (metų kursui skiriamas vienas skyrius).

Mokomoji knyga „Harmonijos pagrindai" skirta pasirengti baigiamajam muzikologijos egzaminui ir bus naudinga visiems, besimokantiems harmonijos ir besidomintiems ja.

Parašykite atsiliepimą apie "Harmonijos pagrindai "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzika. Vizualusis menas

Gabrielius Simas Sapiega parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Harmonijos pagrindai , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Harmonijos pagrindai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Harmonijos pagrindai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Harmonijos pagrindai ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gabrielius Simas Sapiega tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Harmonijos pagrindai " perkama kartu