0

Pirkėjų atsiliepimai

Heida 2. Heidai praverčia, ko išmoko

Kaina: 14,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 14.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Heida 2. Heidai praverčia, ko išmoko" aprašymas

Heida žvalgėsi į visas puses. Linksmai linguojančios gėlės, mėlynas dangus, džiugi saulės šviesa, ore smagiai sklandantis paukštis – viskas taip gražu, taip gražu! Heidos akys spindėjo palaima.

Heidos pasaulis – pilnas paprasto kasdienybės grožio. Ji gyvena kartu su mylimu seneliu, kasnakt miega šieno lovelėje ir kasryt atsigėrusi šviežio pieno keliauja į kalnų pievas ganyti ožkų drauge su piemeniu Pėteriu, o grįžusi skaito giesmes jo močiutei, kuri jau per prastai mato, kad galėtų skaityti pati. Ir dar Heida labai labai laukia, kada pas ją atvyks pasisvečiuoti Klara – ligota mergaitė, su kuria susidraugavo viešėdama Frankfurte.

Viskas, ko imasi Heida, atneša daug džiaugsmo ir jai, ir visiems aplinkiniams. Užkrečianti mergaitės energija ir begalinis noras padėti suteiks šilumos bei vilties tiek brangiems Heidai žmonėms, tiek šios knygos skaitytojams.

Kuo ši knyga „Heida“ naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
- Jaukios, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį
- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija
- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas
- Skaitant talentingai parašytas ir iliustruotas istorijas, lavinamas vaiko skonis ir skatinamas domėjimasis knygomis

Šveicarų rašytojos Johannos Spyri (1827–1901) „Heida“ – iki šiol aktuali literatūros klasika bei vienas žinomiausių šveicarų kūrinių. Tai įkvepianti ir šilta istorija apie mergaitę, gyvenančią aukštai kalnuose kartu su atsiskyrėliu seneliu. Heida rūpestingumu, optimizmu, tvirtu tikėjimu bei šiltu bendravimu ne tik žavi visus aplinkinius, bet ir geba pagydyti liūdesį.

„Heida“ originaliai buvo išleista dviem knygomis – „Heidos mokslo ir kelionių metai“ bei „Heidai praverčia, ko išmoko“. Tai – antrasis pasakojimas apie šauniąją mergaitę. Šį puikų naują knygos vertimą ir leidimą puošia lietuvių dailininko Remigijaus Januškevičiaus tapytos iliustracijos.


  • Autorius: Johanna Spyri
  • Iliustratorius: Remigijus Januškevičius
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417917
  • Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Heida 2. Heidai praverčia, ko išmoko"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Heida 2. Heidai praverčia, ko išmoko", kurį pristato Johanna Spyri. Siūlome ne tik išsamų "Heida 2. Heidai praverčia, ko išmoko" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Johanna Spyri. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Heida 2. Heidai praverčia, ko išmoko". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Heida 2. Heidai praverčia, ko išmoko" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Heida 2. Heidai praverčia, ko išmoko" perkama kartu