0

Heladės šviesa

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2015-10-08 milda

puiki pažintinė knyga, papildys žinių bagažą iki "Protų kovų" :)

Informacija

Heladės šviesa

  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 24x17, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094440830

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Atėnuose gyvena berniukas, vardu Apolodoras. Jis žaidžia, mokosi, sportuoja, o labiausiai mėgsta piešti. Gal kada nors jis taps žymiu Atėnų dailininku. Gyvai ir nuotaikingai rašyti Apolodoro nuotykiai supažindins su Senovės Graikija, kurioje turime ieškoti šiuolaikinės literatūros, mokslo, sporto, vaizduojamojo meno ir teatro ištakų.

Knygoje vaizduojami svarbiausi įvykiai, veikėjai ir realijos yra tikri, tačiau taip pat skaitytojai, padedami Apolodoro, pažins ir Senovės Graikijos mitų pasaulį."Ši įtaigiai parašyta knyga bus atradimas ne tik mokiniui, bet ir kiekvienam besidominčiam Antikos istorija ir kultūra, lengvai skaitoma ir suprantamai pateikta medžiaga mokymąsi padarys patrauklų, o laisvalaikį - malonų."


Vilniaus licėjaus direktorius Saulius JurkevičiusTaip pat skaitykite Dalios Dilytės knygą "Amžinoji Roma", kuri taip pat išsamiai ir patraukliai pasakoja apie didingą Romos gyvenimą I a. po Kr.


Pratarmė


Šioje knygelėje užsimota papasakoti apie visų mūsų dėmesio vertą kraštą - Senovės Graikiją. Juk būtent ten glūdi Europos literatūros, mokslo, sporto, filosofijos, vaizduojamojo meno, teatro ištakos. Idant nebūtų labai nuobodu skaityti, sugalvotas šioks toks siužetas. Veiksmas vyksta antrojoje V a. pr. Kr. pusėje. Svarbiausi įvykiai, veikėjai ir realijos yra tikri. Daugiau ir tikslesnių duomenų apie juos pateikiama knygelės pabaigoje esančiame žodynėlyje. Knygelės gale pridedamos mitinių personažų ir realijų bei sąvokų rodyklės gali praversti, pamiršus jų reikšmę. Po žodžio einantis skaičius rodo puslapį, kuriame jos aiškinamos. Pvz., pamiršus, kas yra Atėnė, reikia atsiversti aštuntąjį puslapį, o norint pasitikrinti žinias apie kariatides  - šimtas trisdešimt penktąjį puslapį.

Knygelė skirta paaugliams, bet gali praversti ir vyresniems skaitytojams, besidomintiems antikine kultūra.


2015-10-08

puiki pažintinė knyga, papildys žinių bagažą iki "Protų kovų" :)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu