Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Henrieta pajunta vėją

Kaina: 9,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 9.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Henrieta pajunta vėją" aprašymas

Trys mėgstamiausi Henrietos užsiėmimai: žaidimas kompiuteriu, žaidimas kompiuteriu ir žaidimas kompiuteriu. Kol vieną dieną pro lango stiklą įskrieja kamuolys, ir mergaitė susipažįsta su Ole, Pauliuku ir Luize.

Jie pakviečia Henrietą į kiemą atrasti pasaulio. Ir čia ji pirmą kartą iš tikrųjų pajunta, kaip skiriasi gyvenimas namuose ir už durų lauke. Patiria, ką pučia ir šnara vėjas, kaip švelniai kutena gležnos varlytės kojelės ir kaip smagu turėti draugų!


  • Autorius: Jochen Weeber, Fariba Gholizadeh
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786098302141
  • Vertėjas: Gražina Miklaševičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Henrieta pajunta vėją"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Henrieta pajunta vėją", kurį pristato Fariba Gholizadeh, Jochen Weeber. Siūlome ne tik išsamų "Henrieta pajunta vėją" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Fariba Gholizadeh, Jochen Weeber. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Henrieta pajunta vėją". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Henrieta pajunta vėją" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Henrieta pajunta vėją" perkama kartu