⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Heraklis Nr. 4

4.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-20 Donce

Skaičiau du kartus ,net pats nežinau kodėl , tikriausia bijojau ,kad nebūčiau kažką praleidęs. Patiko


2022-08-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Heraklis Nr. 4" aprašymas

Graikų pusdievis, vyriausio graikų dievo Dzeuso sūnus, legendų ir žygdarbių herojus Heraklis – tokį prototipą savo pirmajam romanui pasirinko lietuvių aktorius Marius Repšys. "Heraklis Nr. 4" - tai autobiografiniais motyvais paremtas pasakojimas apie pagrindinio herojaus bandymus išgyventi balansuojant ties sveiko proto ir depresijos riba.

Herakliui nieko nėra neįmanoma. Jo diena tiksi tiksliai lyg šveicariškas laikrodis – trys valandos sporto klube, penkios – už pianino klaviatūros, o viską įrėmina septynias dienas per savaitę trunkančios repeticijos. Miegą keičia trumpas kelių valandų poilsis ir tada viskas prasideda iš naujo… iki kol užsiveria baltos psichiatrinės ligoninės palatos durys.

Ši knyga – tai atviras pasakojimas apie akistatą su pasauliu ir, pirmiausia, su savimi. Čia atvirai ir be užuolankų pasakojami išgyvenimai, kuriems suteikta romano forma. Marius Repšys knygos puslapiuose pasakoja savo istoriją nuo mažens iki sėkmingos karjeros ir apdovanojimų scenoje. Ir visas laiko atkarpas vienija viena tema – emocinė, psichologinė ir dvasinė sveikata. Tai atvira išpažintis apie ligą ir norą gyventi.

Ne kiekviena nuotaikų kaita yra toks paprastas nekaltas dalykas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Dažnai tai gali būti sunki psichikos liga. Ne visada begalinis užsispyrimas ir perfekcionizmas yra teigiamos žmogaus savybės. Mariaus Repšio debiutinis romanas kviečia pažinti ligą, moko su ja gyventi ir bando padėti.

Romano „Heraklis Nr. 4“ pagrindinio veikėjo vardas pasirinktas neatsitiktinai. Aktorius pasakoja, kad psichine liga sergantys žmonės vadovaujasi iškreiptu savęs ir pasaulio suvokimu. Jis pats teigia pasijutęs nenugalimu pusdieviu, tačiau, anot jo, būtent tai ir rodė jo silpnumą ir tai, kad jam nedelsiant reikia specialistų pagalbos.

Marius Repšys pasakoja knygą parašęs per pusantrų metų, būdamas giliausiame depresijos taške. Jis teigia, kad ši knyga skirta ir tiems, kurie susiduria su depresija ar kitomis psichikos ligomis, ir jų artimiesiems ir net tiems, kurie šiandien yra sveiki ir džiaugiasi gyvenimu. Pastarieji galbūt taps jautresni ir lengviau atpažins, kada šalia esančiam žmogui reikalinga pagalba.


  • Autorius: Marius Repšys
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098233261

Kiti taip pat domėjosi


2020-02-20

Skaičiau du kartus ,net pats nežinau kodėl , tikriausia bijojau ,kad nebūčiau kažką praleidęs. Patiko

2019-12-26

Kalėdų dieną praleidau su "Herakliu Nr.4".Perskaičiau per dieną . Labai buvo įdomu. Gal dar ir todel, kad šviežūs įspūdžiai po spektaklio "Išvarymas".... Man ši knyga buvo buvo laiku ir vietoj.

2019-06-17

Knyga patiko. Tikėjausi kiek kitokio formato, bet likau tikrai patenkintas. Ne kiekvienas Lietuvoje išdrįstų papasakoti apie savo tikras problemas. Buvo ir ne viena vieta, kur žvengiau iš visos širdies.

Parašykite atsiliepimą apie "Heraklis Nr. 4"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Heraklis Nr. 4", Marius Repšys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marius Repšys su knyga "Heraklis Nr. 4" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Heraklis Nr. 4" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marius Repšys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Heraklis Nr. 4" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Heraklis Nr. 4" perkama kartu