0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Heroinas

4.9
(24 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,09 €*
Sutaupote: 2.10 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-13 Toma

Pamokanti knyga, rekomenduoju


2021-11-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Heroinas" aprašymas

Jaunimui nuo 14 m.

„Heroinas“ - šokiruojanti knyga apie priklausomybę, gyvenimo tamsiąsias puses ir viltį.

Tai itin atvira ir skausminga dviejų paauglių, Džemos ir Taro, draugystės ir meilės istorija.

Jis pabėga iš namų vejamas tėvo smurto, ji – ieškodama nuotykių ir protestuodama prieš griežtus tėvus. Deja, netrukus į jų santykius įsiterpia trečias – heroinas. Džemos ir Taro gyvenimas niekada nebebus toks, kaip anksčiau.

Ši knyga „Heroinas“ kiekvienam, bet pirmiausia tėvams, nesuprantantiems savo vaikų, ir vaikams, nesuprantantiems tėvų.

Vos pasirodęs „Heroinas“ buvo padovanotas Carnegio medaliu kaip geriausia metų knyga ir netrukus tapo kultiniu kūriniu tarp pasaulio jaunimo, kokia ankstesnėms kartoms buvo J. Salingerio „Rugiuose prie bedugnės“. Ir Lietuvoje ji yra viena mėgstamiausių jaunimo knygų, sulaukusi daugiau nei dešimties pakartotinių leidimų.

Melvin Burgess – itin populiarus britų rašytojas, parašęs daugybę pritrekiančiai įdomių knygų jaunimui: „Darant tai“, „Ledi kalės gyvenimas“, „Hitas“ ir kitas.

Iš anglų kalbos vertė Andrius Patiomkinas


  • Autorius: Melvin Burgess
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090131503

2021-09-13

Pamokanti knyga, rekomenduoju

2021-08-30

Puiki istorija paaugliams apie priklausomybę, į kurią įklimpus galima ir neberasti kelio atgal.. manau istorija pamokanti, jog gyvenimas nėra amžinas. Kad viskas kas turi pradžią, turi ir pabaigą, ir tik nuo mūsų pačių priklauso kaip mes pradėsime, ir kaip užbaigsime gyvenimą. Mano asmeninę nuomonę, ši knyga yra viena geriausių, ką gali perskaityti besiformuojantis jaunuolis ;)

2021-08-11

Sukrečianti istorija iki širdies gludumų, kas baisiausia ir liūdniausia, kad ir realiame gyvenime tikrai ne vienas iš paauglių gyvena labai panašiai, kaip aprašo autorius savo knygoje

2021-07-19

Istorija iš ties palietė, rekomenduoju paskaityti

2021-06-01

Pirmą kartą šią knygą perskaičiau dar vidurinėje mokykloje, kai buvau kaip 15- 16 metų. Vėl paėmęs ir perskaitęs dabar, kai man jau 24 metai, man atsivėrė visiškai nauja istorija.

2021-05-31

Skaityta kažkada seniai mokyklos laikais, pamenu, didelio įspūdžio nepaliko, labai jau pesimistinė.

2021-05-31

Narkotikų tema labai jautri ir gąsdinanti, bet apie ją tikrai reikia kalbėti. Paaugliams, kuriems knieti viską išbandyti, nejausti ribų, ši knyga, geras pamokymas, kaip netinkami įpročiai gali sugriauti gyvenimą.

2021-05-27

Skirta paaugliams, bet tėvams gal net naudingesnė bus, ypač dabar, kai vyresnės atžalos tokios jautrios ir nori būti nepriklausomos, taip sunku atrasti bendrą kalbą. .

2021-05-27

Labai sunki knyga, depresinė. Paaugliams ir taip slogios nuotaikos netrūksta, reiktų ką nors pozityvesnio pasirinkti.

2021-05-26

Geras ir rimtas kūrinys, maištingam ir jautriam paaugliui tikrai naudinga paskaityti, tad tėveliai tikrai nepakenktų savo atžalai, jei stebuklingu būdu pateiktų šią knygą ant jo stalo.

2021-05-24

Kitokia ir tiesmukiška knyga paaugliams apie dalykus, kurie lyg ir turėtų būti tabu. Meistriškai apnuoginama siaubinga narkotikų žala ir visos paskui juos sekančios problemos. Pamokanti istorija.

2021-05-20

Heroinas yra labai labai gera knyga apie be galo tamsius dalykus. Jei filmas traukinių žymėjimas yra savotiškai kietas, tai rekomenduoju filmą Candy. Kažkuo panaši istorija...

2021-05-17

Labai dviprasmiški jausmai. Heroinas apskritai yra baisiausias narkotikas ever, greičiausiai sunaikinantis individą, todėl paaugliam skaityt apie tai yra savotiška rizika. NES jaunas kraujas maištingas, ir patys žinom, kad atvirkštinis elgesys paaugliams būdingas, todėl neduok dieve jaunuoliai nuspręs patyrinėti kas tas heroinas iš tikrųjų. Kita vertus, narkotikų tema paaugliams, ir ne tik, neturėtų būt tabu ir apie tai kalbėti reikia, kokios viso to glūdi pasekmės, atsakomybės, rizikos i tt. Knyga kurios neužtenka perskaityt, apie kurią reik diskutuoti ir pageidautina su specialistais.

2021-05-14

Kai skaičiau šitą knygą, man pačiam kokių 15-16 buvo, ir tikrai privertė susimąstyti. Rekomenduoju paaugliams.

2021-05-13

Ši knyga buvo viena pirmųjų, privertusi mane įsimylėti skaitymą. Istorija begalo pritraukianti nuo pat pradžių. Labai lavai patiko, ir stiprios 5 žvaigždes!

2021-05-03

Nežinau, ar knyga labiausiai tinka paaugliams, manau ir tėvams būtų naudinga perskaityti. Yra iš ko pasimokyti kaip geriau suprasti sudėtingą paauglių charakterį, atrasti atjautos ir supratimo

2021-04-29

Bet kuri priklausomybė prie gero neveda. Anksčiau ar vėliau reikia atsakyti už pasekmes, o kelias į sveikimą ilgas ir sunkus.

2021-04-26

Atvira ir liūdna dviejų paauglių meilės istorija, kuriai tenka iškęsti priklausomybės, aplinkinių priešiškumo išbandymus.

2021-04-22

Mano mėgstamiausia knyga paauglystėje. Knyga apie komplikuotą bendravimą tarp paauglių ir tėvų, priklausomybę narkotikų ir sudėtingą išsilaisvinimą nuo priklausomybės.

2021-04-21

Knyga apie paauglišką etapą - maištavimą, priešiškumą, susvetimėjimą, bet galiausiai - susitaikymą :)

2021-04-20

Dramatiška knyga apie tėvų ir paauglių santykius, priklausomybes ir išgijimą.

2021-04-19

Gera knyga, patiko. Apie labai maištingą paauglių periodą, pirmąją meilę, blogus pasirinkimus ir jų nulemtas pasėkmes.

2021-04-15

Viena įdomiausių knygų paaugliams!

2021-04-14

Sukrečianti istorija apie paauglių išgyvenimus, nejučia skatinanti atsisukti ir pabandyti suprasti maištingą, bet kartu ir labai pažeidžiamą bei jautrią paauglišką sielą. Įspūdis išliekantis ilgam.

Parašykite atsiliepimą apie "Heroinas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Heroinas", kurį parašė Melvin Burgess. Siūlome ne tik išsamų "Heroinas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Melvin Burgess. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Heroinas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Heroinas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Heroinas" perkama kartu