0

Hesichastinis žmogaus gydymo metodas : „ne sveikiesiems reikia gydytojo…“

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 1.90 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Hesichastinis žmogaus gydymo metodas : „ne sveikiesiems reikia gydytojo…“

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9789955294221

2020-11-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Hesichastinis žmogaus gydymo metodas : „ne sveikiesiems reikia gydytojo…“ " aprašymas

Šioje monografijoje "Hesichastinis žmogaus gydymo metodas: „Ne sveikiesiems reikia gydytojo…“ išsamiai aptariamas hesichastinis (gr. hesychia – tyla, ramybė) žmogaus gydymo metodas, kuris jau daugelį amžių sėk­mingai taikomas Rytų krikščionybėje. Metodas tapatinamas su Filokalijos (gr. Philokalia, liet. „Gėrio meilė“) veikalų tradicija ir gydymu Jėzaus malda. Jo išeities taškas yra gilus žmogaus pažinimas, kuris padeda tinkamu būdu vesti žmogų į išsipildymą. Per išmintingą bendradarbiavimą su Išganytoju krikščionis gali ne tik nuosekliai siekti išganymo, bet kartu vis labiau džiaugtis pastovia kūno, sielos ir dvasios sveikata.

Nors hesichastinio žmogaus gydymo metodo ištakos siekia IV amžių, jis nė kiek neprarado savo aktualumo ir šiandien. Šis metodas – tai veiksmingas įrankis, galintis padėti šiuolaikiniams krikščionims siekti psichinės, fizinės ir dvasinės sveikatos, kaip ir vienybės su Dievu. Knygoje pateikti esminiai hesichastinės terapijos elementai pravers visiems, kurie ieško sveikatos pilnatvės ir trokšta pagilinti savo santykį su Dievu.

Ši knyga "Hesichastinis žmogaus gydymo metodas: „Ne sveikiesiems reikia gydytojo…“ sudomins ne tik Rytų krikščionybe besidominčius teologus, bet ir tuos, kurie užsiima pastoracija ir ieško amžių patikrinto metodo, galinčio suteikti dvasinę pagalbą tikintiesiems. Be to, ji bus naudinga krikščionims gydytojams psichiatrams, psichologams ir psichoterapeutams, siekiantiems plačiau ir integraliau pažvelgti į žmogaus ligų tikrovę ir ją tiesiogiai susieti su dvasine žmogaus sfera. Tačiau pirmiausia ši knyga skiriama visiems tiems, kurie norėtų susipažinti su pagrindinėmis hesichastinio dvasingumo idėjomis ir geriau suprasti Dykumos tėvų tradiciją apimančių Filokalijos veikalų žinią.

Iš lenkų kalbos vertė Vaiva Narušienė

Parašykite atsiliepimą apie "Hesichastinis žmogaus gydymo metodas : „ne sveikiesiems reikia gydytojo…“ "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Krzysztof Lesniewski parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Hesichastinis žmogaus gydymo metodas : „ne sveikiesiems reikia gydytojo…“ , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Hesichastinis žmogaus gydymo metodas : „ne sveikiesiems reikia gydytojo…“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Hesichastinis žmogaus gydymo metodas : „ne sveikiesiems reikia gydytojo…“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Hesichastinis žmogaus gydymo metodas : „ne sveikiesiems reikia gydytojo…“ ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Krzysztof Lesniewski tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Hesichastinis žmogaus gydymo metodas : „ne sveikiesiems reikia gydytojo…“ " perkama kartu