0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Hesso misija

Kaina internetu: 11,39 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Hesso misija


2021-05-31 11.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Hesso misija" aprašymas

Ši J. Bernardo Huttono knyga „Hesso misija“ pirmą kartą pasirodė 1970 m. Ji parašyta ir išleista dar tada, kai vienas iš buvusių Trečiojo reicho lyderių, fiurerio Adolfo Hitlerio artimiausiu bendražygiu vadintas Rudolfas Hessas Špandau kalėjime atliko Niurnbergo karo nusikaltimų tribunolo paskirtą įkalinimo iki gyvos galvos bausmę.

Autorius bando atsakyti į daugelį klausimų, susijusių su paslaptinguoju R. Hesso skrydžiu į Didžiąją Britaniją 1941 m. gegužės 10-ąją. Kodėl tokią reikšmingą padėtį nacių valstybėje užimantis asmuo leidosi į šią keistą kelionę? Ar A. Hitleris žinojo apie savo pavaduotojo planus? J. B. Huttonas laikosi požiūrio, kad žinojo, o šis skrydis iš tiesų buvo rūpestingai suplanuotas nacių diplomatijos tęsinys, žlugęs mėginimas sudaryti taiką su britais prieš pat įsiveržimą į Sovietų Sąjungą.

J. B. Huttonas išsilavinimą įgijo Vokietijoje, kurioje praleido trylika metų, iki 1933-iųjų nacių atėjimo į valdžią. Kaip žurnalistas ir diplomatas dirbo Berlyne, Prahoje, Maskvoje, Paryžiuje ir Londone. Per Antrąjį pasaulinį karą buvo Čekijos emigracinės vyriausybės Londone spaudos atašė.

Iš anglų kalbos vertė Mantas Tamulevičius


  • Autorius: J. Bernard Hutton
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267959

Parašykite atsiliepimą apie "Hesso misija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie karą

J. Bernard Hutton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Hesso misija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Hesso misija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Hesso misija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Hesso misija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, J. Bernard Hutton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Hesso misija" perkama kartu