0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Hester Hilo paslaptis

Kaina internetu: 8,89 €
Kaina knygyne: 10,89 €*
Sutaupote: 2.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Hester Hilo paslaptis


2021-07-31 8.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Hester Hilo paslaptis" aprašymas

Megė greitai atsigręžė. Nieko. Tik eglės.
Ji taip mynė, kad net kvėpuoti pamiršo.
Gerklė degė, pakilęs vėjas plaikstė plaukus.
Aplink braškėdami lingavo medžiai.
Veidu varvėjo lietaus lašai, bet ji nekreipė dėmesio.

Vasaros atostogos sename name su daugybe paslaptingų kambarių tiesiog negali būti nuobodžios – tuo įsitikina dvyniai Megė ir Frankas, atsidūrę čia, norėdami pabėgti nuo nesibaigiančių tėvų barnių. Keisti dalykai ima dėtis vos tik atvykus: nežinia kieno mergaitei paliktas šimto metų senumo dienoraštis, neįprasti garsai naktimis ir keistas žinutes sudėliojantis uždraustas žaidimas palėpėje. Gali būti, kad tie, kurie name gyveno anksčiau, vis dar iki galo neišsikraustė...

Iš visų klausimų daugiausiai nerimo kelia šis: ar jie tikrai visi pasmerkti prieš daugelį metų išpranašautai Didžiajai nelaimei?

Dėmesio jauniesiems mistinių detektyvų mėgėjams – dar viena populiariosios švedų autorės Kristinos Ohlsson knyga lietuvių kalba!

„Hester Hilo paslaptis“ – įtraukianti ir kupina paslapčių istorija, tinkamiausia 8–12 m. amžiaus skaitytojams, skatinanti susimąstyti apie tai, kad yra mus visus siejančių dalykų, nepaisant gyvenamo laikmečio ar amžiaus, o kelionės laiku nėra jau tokios neįmanomos.

Knyga „Hester Hilo paslaptis“ skatina savarankiškumą, ryžtingumą, ugdo pasitikėjimą savimi, drąsą, gebėjimą priimti sprendimus. Skaitant detektyvus, lavinamas vaiko loginis mąstymas, pastabumas, gebėjimas atrasti priežasčių ir pasekmių ryšius, gebėjimas kūrybiškai spręsti iškylančias problemas.

Iš švedų kalbos vertė Mantas Karvelis


  • Autorius: Kristina Ohlsson
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416491

Parašykite atsiliepimą apie "Hester Hilo paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Hester Hilo paslaptis, kurį parašė Kristina Ohlsson. Siūlome ne tik išsamų Hester Hilo paslaptis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kristina Ohlsson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Hester Hilo paslaptis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Hester Hilo paslaptis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Hester Hilo paslaptis" perkama kartu