⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Hevenfildas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.39 SoldOut

Knygos "Hevenfildas" aprašymas

Detektyvas vyresnysis inspektorius Rajenas grįžta. Atsidūręs netinkamoje vietoje netinkamu laiku jis turi imtis to, ką geriausiai išmano - tirti žmogžudystę. „Hevenfildas“ – trečioji serijos knyga apie detektyvą Rajeną.

Po paskutinės nesėkmingos bylos detektyvas Rajenas priverstas tūnoti namuose, kol vieną dieną sulaukia paslaptingo skambučio. Balsas kitame laido gale kviečia kuo skubiau atvykti į Hevenfildą.

Į atokią miestelio bažnyčią užklydę lankytojai pamato kraupų vaizdą – auką ir virš jos palinkusį Rajeną.... Nėra jokių nužudymo įrankių ar ginklų. Inspektorius Rajenas atsiduria kitoje barikadų pusėje - jis kaltinamas tuo, ko nepadarė, o jį gina tik jo paties liudijimas…

Netrukus į istoriją įsipainioja paslaptingojo „Rato“ nariai, turintys su Rajenu nesuvestų sąskaitų. Vienas po kito miršta šiai organizacijai priklausantys žmonės. galbūt, kažkas morėtų aukų sąraše matyti ir Rajeno pavardę. Jo įtarimai krypsta kolegų pusėn. Tik ar nebus per vėlu? Juk čia besidarbuojantis žudikas atrodo kaip bet kuris žmogus…

Žmogžudystė ir paslaptys, meilė ir humoras – „Hevenfildas“ įtrauks ir nepaleis iki paskutinio puslapio. L. J. Ross kuria įtemptą, sparčiai besisivystantį pasakojimą, todėl norint pastebėti svarbias detales, prireiks mikroskopiškai atidaus žvilgsnio.

L. J. Ross vaizdingai pasakoja apie išskirtinį Nortumberlando kaimišką kraštovaizdį – padrikai išsidėstę ir vienas nuo kito nutolę kaimeliai kuria tinkamą atskirties nuo pasaulio atmosferą. O tai itin paranku nusikaltėliui. Nors „Hevenfildas“ – trečioji serijos apie detektyvą inspektorių Rajeną knyga, tačiau ją skaityti galima ir neskaičius ankstesnių – autorė meistriškai įtraukia ir paaiškina svarbius ankstesnių siužetų įvykius.

Kaimiškasis Nortumberlandas – rašytojos L. J. Ross gimtinė. Čia užaugusi ji vėliau išvyko į Londoną, kur studijavo teisę ir sutiko vyrą Džeimsą. Vėliau būsima rašytoja dirbo teisės srityje, stažavosi Florencijoje ir Paryžiuje. Grįžusi į Londoną ir praleidusi čia dar keletą metų, ji ėmė svarstyti apie naują karjeros vingį – gimus sūnui, ji pagaliau rado laiko išpildyti seną svajonę - pradėjo rašyti.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė


  • Autorius: L.J. Ross
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138365

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Hevenfildas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Hevenfildas", L.J. Ross. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar L.J. Ross su knyga "Hevenfildas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Hevenfildas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L.J. Ross. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Hevenfildas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Hevenfildas" perkama kartu