0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Hidraulinės ir pneumatinės sistemos

Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Hidraulinės ir pneumatinės sistemos" aprašymas

Ši mokymo priemonė ir to paties pavadinimo studijų modulis skiriami transporto inžinerijos, mechatronikos ir kitų mechaniškųjų specialybių studentams, siekiantiems pagilinti ir išplėsti hidraulinių ir pneumatinių sistemų analizės ir sintezės žinias. Pateikiama medžiaga remiasi žiniomis, studento įgytomis studijuojant taikomosios hidromechanikos ir mašinų elementų, taip pat fizikos, teorinės ir taikomosios mechanikos, inžinerinės grafikos ir kitus ankstesnių kursų studijų modulius.Parašykite atsiliepimą apie "Hidraulinės ir pneumatinės sistemos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Hidraulinės ir pneumatinės sistemos", kurią skaitytojams dovanoja Stanislovas Žiedelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stanislovas Žiedelis su knyga "Hidraulinės ir pneumatinės sistemos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Hidraulinės ir pneumatinės sistemos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Žiedelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Hidraulinės ir pneumatinės sistemos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Hidraulinės ir pneumatinės sistemos" perkama kartu