Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Hildegardos Bingenietės dvasiniai vaistai

  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
Kaina: 30,68 €
Kaina su kodu: 27,61 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 30.681 InStock
Į krepšelį 27,61 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Hildegardos Bingenietės dvasiniai vaistai“ aprašymas

„Dr. Strehlowas pabrėžia kūno, proto ir sielos vienybės svarbą. Gera sveikata - tai teisingo požiūrio, kad fizinis, emocinis, protinis ir dvasinis lygmenys sudaro vieningą visumą, rezultatas."
D r. Briusas W. Hozelskis, knygos „Hildegardos Bingenietės mistiniai regėjimai" autorius

„Dr. Strehlovvas ne tik perteikia Hildegardos sveikatos ir gerovės sampratą. Jis atskleidžia jos įžvalgas, įsitikinimus ir pataria, kaip tai pritaikyti šiuolaikinio gyvenimo kontekste."
Karlas E. Lutzė, Valparaiso universiteto garbės profesorius emeritas

Knygoje „Hildegardos Bingenietės dvasiniai vaistai" dr. Wighardas Strehlovvas pasakoja apie natūralius metodus, kuriuos naudojo Hildegarda Bingenietė, gydydama sielos silpnybes - problemas, kurios šiandien gydomos prozaku. Hildegarda Bingenietė - XII amžiaus mistike, vizionierė ir gydytoja pripažino tai, ką tik neseniai holistinės medicinos judėjimas sugrąžino į mūsų sąmonę: visiška sveikata įmanoma tik esant dvasinei pusiausvyrai. Psichologinės traumos, emocinis išsekimas ir kiti sielos negalavimai dažnai nulemia susirgimus ir chroniškas ligas. Kūno gydymas prasideda nuo dvasinio savęs gydymo.

Remdamasis savo daugiau nei dvidešimties metų klinikinio darbo patirtimi pasitelkiant energetinę mediciną, dr. Strehlovvas skaitytojui siūlo visą „dvasinio fitneso" gyvenimo būdo programą. Siekiant „išgydyti viduje esančią sielą", jo praktiniai patarimai grindžiami integravimu trisdešimt penkių žmogaus sielos dvasinių galių, kurias jis apibendrino pasitelkdamas penkias Hildegardos knygas apie dvasinius ir psichologinius gydymo principus. Dr. Strehlovvas pataria, kaip gydančius žodžius įtraukti į mąstymą siekiant apsisaugoti nuo neigiamos energijos, ir pateikia augalinius receptus, padedančius palengvinti dvasinę sumaištį. Dr. Strehlovvas teigia, kad Hildegardos įžvalgų taikymas palaikant kūno ir sielos sveikatą gali pasiūlyti problemų, kurios kamuoja šiuolaikinį vakarietiškos medicinos mokslą, sprendimus.

Dr. Wighardas Strehlovvas yra garsus Hildegardos Bingenietės specialistas, visame pasaulyje propaguojantis jos mitybos metodus, medicininį gydymą bei kalbantis apie kūno ir sielos ryšį. Dr. W. Strehlovvas, kuris anksčiau buvo chemikas tyrėjas, dirbęs farmacijos pramonėje, vadovauja ir dirba Hildegardos centre Alensbache, prie Konstanco ežero, pietų Vokietijoje.


  • Autorius: Wighard Strehlow
  • Leidėjas: Satori
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 21x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090801369
  • Vertėjas: Jurga Žiugždienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Hildegardos Bingenietės dvasiniai vaistai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Wighard Strehlow pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Hildegardos Bingenietės dvasiniai vaistai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Hildegardos Bingenietės dvasiniai vaistai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Hildegardos Bingenietės dvasiniai vaistai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Hildegardos Bingenietės dvasiniai vaistai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Wighard Strehlow tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Hildegardos Bingenietės dvasiniai vaistai“ perkama kartu