0
Hipis
10.99 InStock

Hipis

Internetu: 10,99 €
Knygyne: 12,89 €*
Sutaupote: 1.90 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Hipis

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9785415025329

10.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Romanas „Hipis“ kol kas yra labiausiai autobiografinis Paulo Coelho darbas. Jis nukelia mus į laikus, kai gyveno žmonių karta, troškusi taikos ir drąsiai metusi iššūkį nusistovėjusiai socialinei tvarkai – autoritarinei politikai, konservatyviems elgesio modeliams, pertekliniam vartojimui ir turto bei galios disbalansui visuomenėje.


Kad pažintum save, turi pažinti tave supantį pasaulį.


Po trijų dienų taikos ir muzikos Vudstoke 1969 metais – įvykio, kuris visam laikui pakeitė pasaulį, hipių bendruomenės pradėjo kurtis visur. Damo aikštėje Amsterdame ilgaplaukiai jaunuoliai dėvintys ryškius drabužius ir deginantys smilkalus medituodavo, klausydavo muzikos, grodavo, diskutuodavo apie seksualinę laisvę, sąmonės išplėtimą ir vidinės tiesos paieškas. Tai buvo karta, atsisakiusi gyventi paklusnų robotų gyvenimą, kokį gyveno jų tėvai.


Knygos „Hipis“ veikėjas Paulo – jaunas, liesas brazilas su ožio barzdele ir ilgais plaukais, kuris svajoja tapti rašytoju. Jis susiruošia į kelionę ieškoti laisvės ir gyvenimo prasmės – pirmiausia su mergina keliauja garsiuoju „Mirties traukiniu į Boliviją“, tada į Peru, o vėliau autostopu per Čilę ir Argentiną.


Romane „Hipis“ kelionės Paulo nuneša dar toliau – į garsiąją Amsterdamo aikštę, kur jis sutinka Karlą – dvidešimtmetę olandę. Ji įtikina Paulo prisijungti prie jos ir keliauti į Nepalą autobusu, vežančiu per Europą ir centrinę Aziją į Katmandu. Turėdami kišenėje tik 70 dolerių jie su kompanija įdomių bendrakeleivių leidžiasi į kelionę. Kiekvienas iš bendrakeleivių turi savo istoriją. Keliaudami jie visi patirs tai, kas pakeis jų prioritetus ir vertybes.


Kas traukė šiuos drąsius jaunuolius į tolimus kraštus? Apie ką svajojo
ši gentis be vado ? Kodėl jie taip troško išvykti iš gimtųjų namų?
Keliaukime paskui jų svajonę. Ieškokime paprasto vaikiško džiaugsmo,
apsilankykime ten, kur kiekvienas pasijus laimingas, kur atrodys, kad viskas įmanoma
ir kur širdis prisipildys meilės!


Paulo Coelho gyvenimas yra pagrindinis jo knygų įkvėpimo šaltinis. Jis susidūrė su mirtimi, pabėgo nuo beprotybės, kovojo su narkotikais, atlaikė kankinimus, eksperimentavo su magija ir alchemija, studijavo filosofiją ir religiją, godžiai skaitydavo, prarado ir vėl atgavo tikėjimą, patyrė meilės teikiamą palaimą ir skausmą. Ieškodamas savo vietos pasaulyje jis rado atsakymus, kurie kyla daugumai žmonių. Įgyta išmintimi ir patirtais išgyvenimai jis dalinasi su kitais ir tiki, kad visi mes turime reikiamos jėgos rasti savo kelią.


Pirmasis Paulo Coelho romanas „Alchemikas“ tapo pasauliniu bestseleriu, buvo parduota 85 milijonai knygos egzempliorių. Iš viso P. Coelho knygų parduota 225 milijonai egzempliorių ir jis yra daugiausiai į kitas kalbas verčiamas dar gyvas autorius. Yra laimėjęs 115 tarptautinių premijų ir apdovanojimų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu