TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Hitlerio karas Rytuose. III dalis. Citadelė

Kaina: 20,14 €
Kaina su kodu: 14,10 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 20.137 InStock
Į krepšelį

Knygos "Hitlerio karas Rytuose. III dalis. Citadelė " aprašymas

„Hitlerio karas Rytuose. III dalis. Citadelė“ – trečioji lietuviškai išleista vokiečių autoriaus Paulo Carello (tikrasis vardas ir pavardė – Paulas Karlas Schmidtas) knyga iš serijos „Hitlerio karas Rytuose“.

Joje daugiausia dėmesio skiriama A. Hitlerio suplanuotai puolamajai operacijai „Citadelė“, kuri, pradėta 1943 m. liepos 5 d., išsirutuliojo į didžiausias istorijoje tankų kautynes prie Kursko. Po negailestingų mūšių bendra strateginė iniciatyva Rytų fronte atiteko sovietams. Knygoje taip pat nušviečiama visa virtinė mažesnio masto kautynių.

Ši knyga, pagrįsta karo dalyvių prisiminimais ir dokumentine medžiaga, neabejotinai patrauks skaitytoją gyvu ir originaliu stiliumi. Kovos veiksmai nužvelgiami ne tik Vermachto armijų grupių lygmeniu, bet ir aprašoma paprastų vokiečių kareivių kasdienybė, svarstoma apie tai, kokios įtakos vienų ar kitų mūšių baigčiai turėjo politinės ir karinės vadovybės sprendimai.

Nors kadaise SS oberšturmbanfiurerio laipsnį turėjęs autorius dirbo Trečiojo reicho užsienio reikalų ministerijoje ir iš esmės vykdė propagandinį darbą, pokariu jo knygos sulaukė didžiulio populiarumo ne tik Vakarų Vokietijoje, bet ir kitose šalyse kaip gana tikroviškai atspindinčios vieną baisiausių XX a. tragedijų.


  • Autorius: Paul Carell
  • Serija: Hitlerio karas Rytuose
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269397
  • Vertėjas: Ovidijus Stokys
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Hitlerio karas Rytuose. III dalis. Citadelė "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Paul Carell pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Hitlerio karas Rytuose. III dalis. Citadelė ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Hitlerio karas Rytuose. III dalis. Citadelė " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Hitlerio karas Rytuose. III dalis. Citadelė " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Hitlerio karas Rytuose. III dalis. Citadelė "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paul Carell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Hitlerio karas Rytuose. III dalis. Citadelė " perkama kartu