TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Homo festivus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 5.99 SoldOut

Knygos "Homo festivus" aprašymas

Vaida Marija Knabikaitė, nuo 2008-ųjų metų Lietuvos Rašytojo Sąjungos narė, yra išleidusi tris istorinius romanus: „Mėnesiena tamsiame lange" (2005 m., apie nacistinės Vokietijos diktatorių A. Hitlerį), „Izidė ir Fortima" (2007 m., skirtą I-ojo amžiaus senovės romėnams), „Gulbės sparnu palytėtos" (2012 m., apie Karaliaus Mindaugo mylėtas moteris).

Ši knyga "Homo festivus" vaizduoja XX a. devintąjį dešimtmetį, kai griuvo SSRS ir kūrėsi Nepriklausoma Lietuvos valstybė. Visa tai patiria pagrindinė knygos herojė paauglė, balansuojanti ties pavojinga riba tarp savo susikurto fantazijų pasaulio ir realybės.
Romane "Homo festivus" autorė pasinaudoja ne tik lakia fantazija, bet ir keletu autobiografinių faktų.

V. M. Knabikaitė, kaip ir pagrindinė knygos veikėja Marija, Lietuvos Atgimimo laikais yra baigusi Vilniaus Vienožinskio dailės mokyklą, paauglystėje svajojo tapti profesionalia dailininke. Turi artimų pažįstamų ir JAV. Vienas jų, panašiai, kaip šiame romane, yra indų kilmės. Prireikus duoti interviu, autorė paprastai nepamiršta pabrėžti, kad savo mėgstamiausiu dailininku laiko Henri de Toulouse-Lautrec, o paauglystėje perskaityta jo biografija - bene didžiausią įspūdį palikusi knyga.


  • Autorius: Vaida Marija Knabikaitė
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417010903

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Homo festivus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Homo festivus", Vaida Marija Knabikaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vaida Marija Knabikaitė su knyga "Homo festivus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Homo festivus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaida Marija Knabikaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Homo festivus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Homo festivus" perkama kartu