⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-19 Mindaugas

Puiki knyga !


2022-11-30 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis " aprašymas

Psichologo ir neurobiologo Pier Vincenzo Piazza mokslo populiarinimo knyga „Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis“ yra skirta skaitytojams, kurie domisi žmogaus kūno ir sielos ryšiais.

Pier Vincenzo Piazza teigia, kad gyvename tokiame amžiuje, kuriame galimybės atrodo beribės. Į kosmosą kyla palydovai, vienas su kitu susisiekti galime per akimirką, internetas išplečia darbo ir mokymosi sąvokas, medicina žaibiškai tobulėja ir mokslininkai daro kone stebuklus. Kaip gyvename šiandien, buvo sunkiai įsivaizduojama prieš šimtą metų. Tačiau yra sritis, kuri išlieka stabili ir nesikeičia jau tūkstančius metų. Tai yra žmogaus savęs suvokimas.

Knygoje „Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis“ rašoma, kad dauguma tvirtai įsitikinę, kad žmogus yra sudarytas iš dviejų dalių. Viena dalis – materiali, kita – dvasinė. Autorius tai įvardija kaip dualistinį antropocentrizmą, kuris žmogaus rūšį nusako kaip vienintelę būtybę Žemės planetoje sudarytą iš šių dviejų dalių, nes visa kita gyvybė yra vien tik materialinė.

Dualistiniu antropocentrizmu žmonės paaiškina savo troškimus, svajones ir individualizmą, skiriantį nuo gamtos pasaulio, kuriame viskas apibrėžta aiškiais biologijos dėsniais. Pier Vincenzo Piazza teigia, kad per tūkstančius metų žmogus nerado geresnio paaiškinimo šiems skirtumams nei nematerialioji savasties dalis – siela.

Dvidešimtajame amžiuje įvyko proveržis, kuriuo metu žmonija iki smulkmenų išsiaiškino, kaip funkcionuoja kūnas ir smegenys. Dvidešimt pirmajame amžiuje biologijos mokslas žengė dar toliau ir gali paaiškinti keistus žmogaus troškimus bei elgesį. Atrodytų, kad tikėjimas dvasia ir siela turėtų išnykti, nes niekas nesugebėjo įrodyti šių dalykų. Nutiko atvirkščiai ir tikėjimas tik sustiprėjo.

Mokslininkas išskiria tris svarbiausius dualistinio antropocentrizmo tipus. Pirmuoju tiki religingi žmonės, antrasis – socialinių ir humanitarinių mokslų skelbiamas dualizmas, o trečiasis – pasaulietinis dualizmas, nulemtas daugumos žmonių netikėjimu, kad jausmus ir potyrius gali supaprastinti ir paaiškinti biologijos mokslas.

„Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis“ – mokslo populiarinimo knyga, kuri patiks visiems besidomintiems žmogus prigimtimi, sąmone bei dvasios ir kūno sąveika. Autoriaus stilius įtraukiantis, paprastas, o vietomis nestokoja humoro.

Pier Vincenzo Piazza – iš Italijos kilęs prancūzų mokslininkas, medikas, psichiatras, neurobiologas. Pagrindinė mokslininko darbo sritis yra elgesio ir ypač priklausomybių patofiziologija, kurią jis tiria 25 metus. Autorius studijavo mediciną Palerme ir 1988-tais metais atvyko į šešių mėnesių stažuotę Prancūzijoje. Po jos liko šalyje ir tęsė mokslinę veiklą bei vadovavo Nacionalinio sveikatos ir medicinos tyrimų institutui (Inserm). Šiuo metu jis yra biotechnologijų kompanijos vadovas. Pier Vincenzo Piazza už savo pasiekimus neurologijos srityje buvo pagerbtas Prancūzijos mokslų akademijos prizu.

Iš prancūzų kalbos vertė Greta Štikelytė

Jei sudomino šios mokslo populiarinimo knygos aprašymas, siūlome perskaityti dar ir ištrauką bei leidinį įsigyti internetu. Pirkti online pigiau, o ir patogiau. Juk čia veikia paieška, visada matysite naujausias knygas, karščiausius išpardavimus, akcijas ir geriausius kainų pasiūlymus. Knygyne tūkstančiai įvairiausio žanro leidinių, viliojančių vingiuotais siužetais, įdomiais veikėjais ar vertingais patarimais. Trumpi aprašymai, santraukos, kitų skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos padeda rinktis, o nurodytas puslapių skaičius bei knygos formatas leidžia įvertinti, kiek vietos jūsų naujiems pirkiniams paruošti lentynoje.Kiti taip pat domėjosi


2020-12-19

Puiki knyga !

Parašykite atsiliepimą apie "Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Pier Vincenzo Piazza pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Pier Vincenzo Piazza tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Homo biologicus. Kaip biologija atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis " perkama kartu