⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Hormonų valsas. Svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-28 Marija

Knyga lengvai skaitoma, nors pakanka ir mokslinių terminų. Girdėjau, kad Rusijoje atsiliepimų yra apie šią knygą neigiamų . Yra ginčytinų faktų. Bet tai normalu, kiekvienas specialistas turi savo nuomonę apie gydymą. Lietuvoje atsiliepimai geri.


2023-01-31 3.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Hormonų valsas. Svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų" aprašymas

 Natalija Zubareva – žinoma gydytoja, hormonų sveikatos specialistė knygoje „Hormonų valsas: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų“ pasakoja apie moterų hormoninę sistemą ir neįtikėtinai paprastai paaiškina medicininius klausimus.

N. Zubareva yra mitybos specialistė, puikiai išmananti, kaip mityba gali paveikti endokrininę sistemą, todėl dažnai prisistatydama žmonėms sako, kad gydo maistu. Knygoje „Hormonų valsas“ ji kalba apie pačius svarbiausius moters sveikatos aspektus ir duoda daugybę naudingų patarimų. Tai puikiausia moters sveikatos enciklopedija, kurią suprasti nesudėtinga, o prireikus galima vėl ir vėl atsiversti ieškant informacijos apie konkrečius atvejus, negalavimus.

Knygoje „Hormonų valsas: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų“ aptariami svarbiausi hormonai ir su jų trūkumu ar pertekliumi susiję negalavimai. Autorė aiškiai ir paprastai pasakoja, kaip suprasti savo kraujo tyrimus, ką jie iš tikrųjų rodo ir ką reiškia vienų ar kitų medžiagų kiekiai.

Moterys knygoje „Hormonų valsas: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų“ sužinos, kiek miegoti, kaip tinkamai pabusti ryte ar netgi kaip iš pelėdos tapti vyturiu, kaip suvaldyti stresą, prisijaukinus jį keliantį hormoną. N. Zubareva pasakoja apie skydliaukės ligas, pateikia reikšmingos informacijos apie mitybą, atskleidžia, kaip organizmą veikia kontraceptinės tabletės, paaiškina menstruacijų ciklo ypatumus.

Jeigu jums įdomu, kaip hormonai susiję su lytiniu potraukiu ir kokybišku seksu, kaip susigrąžinti kūno formas po gimdymo bei kodėl per didelis liesumas kenkia, atsakymus autorė pateikia gyva ir medicininio išsilavinimo neturintiems žmonėms suprantama kalba. Daugybė patarimų apie sveiką, organizmui naudingą mitybą – knygoje „Hormonų valsas: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų“.

Knyga „Hormonų valsas“ skirta moterims, tačiau nemažai naudingos informacijos joje gali rasti ir bręstančios paauglės. Čia apstu ne tik naudingos informacijos, padėsiančios suvokti, kas vyksta su moters kūnu menstruacijų metu, bet ir grožio patarimų ar net pačios autorės grožio paslapčių. Žinoma, daugybė jų pirmiausia susijusios su mityba, kuri padeda sureguliuoti hormonus organizme ir sustiprina sveikatą. N. Zubareva siūlo aiškias mitybos taisykles ir pataria, koks sportas naudingiausias deginant riebalus.

Iš rusų kalbos vertė Monika Kazlauskė

Antroji Natalijo Zubarevos knyga "Hormonų valsas 2. Mergaitė, mergina, moteris + vyro partija. Šoka visi!"Kiti taip pat domėjosi


2022-03-28

Knyga lengvai skaitoma, nors pakanka ir mokslinių terminų. Girdėjau, kad Rusijoje atsiliepimų yra apie šią knygą neigiamų . Yra ginčytinų faktų. Bet tai normalu, kiekvienas specialistas turi savo nuomonę apie gydymą. Lietuvoje atsiliepimai geri.

2020-12-12

Super knyga, tai, kaip asmeninė gydytoja namuose ! Aiškiai, suprantamai, nuosekliai.

2019-11-17

Tikrai gera knyga, labai daug sužinojau apie hormonus ir dėl jų kylančias problemas. Ir sužinojau, kaip palengvinti sau gyvenimą, nes gydytojai nesivargina apie tai pasakyti.

2019-09-03

Parašykite atsiliepimą apie "Hormonų valsas. Svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Natalija Zubareva pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Hormonų valsas. Svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Hormonų valsas. Svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Hormonų valsas. Svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Hormonų valsas. Svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Natalija Zubareva tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Hormonų valsas. Svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų" perkama kartu