0

Pirkėjų atsiliepimai

Hot Wheels. Mega spalvinimas

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1,00 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Hot Wheels. Mega spalvinimas" aprašymas

Sveikas atvykęs į greitų ir galingų keturračių pasaulį. Būk greitas, atlik smagias užduotis ir nuspalvink visus automobilius ryškiausiomis spalvomis. Pasiruošti! Dėmesio! Startas!

Paprašyk suaugusiojo, kad pagal punktyrines linijas padėtų tau iškirpti automobilius ir stovelius. Pasikviesk draugą ir žaiskite kartu.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090506684

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Hot Wheels. Mega spalvinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mašinos spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Hot Wheels. Mega spalvinimas", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Hot Wheels. Mega spalvinimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Hot Wheels. Mega spalvinimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Hot Wheels. Mega spalvinimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Hot Wheels. Mega spalvinimas" perkama kartu