0

Į mielą šalį Lietuvą. Pargabenimo į Lietuvą istorijos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Į mielą šalį Lietuvą. Pargabenimo į Lietuvą istorijos

  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789986609803

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Į mielą šalį Lietuvą. Pargabenimo į Lietuvą istorijos" aprašymas
Knygoje "Į mielą šalį Lietuvą. Pargabenimo į Lietuvą istorijos" pateikiamos tremtinių bėglių ir našlaičių pargabenimo į Lietuvą istorijos.
Pirmojoje dalyje pasakojama apie nelegalų tremtinių grįžimą į Lietuvą ir su tuo susijusius dramatiškus išgyvenimus remiantis autentiškais prisiminimais.
Antrojoje dalyje supažindinama su legaliu tremtinių vaikų našlaičių pargabenimu į Tėvynę.

Apie šias ekspedicijas ir už jas atsakingus asmenis visuomenė dar mažai žino, todėl stengtasi kuo išsamiau papasakoti apie pasiaukojusius ekspedicijų vadovus, kurie vyko į tolimas ir pavojų kupinas keliones, kad parvežtų į Tėvynę svetimoje žemėje vargstančius našlaičius.

Parašykite atsiliepimą apie "Į mielą šalį Lietuvą. Pargabenimo į Lietuvą istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Į mielą šalį Lietuvą. Pargabenimo į Lietuvą istorijos, kurią skaitytojams dovanoja Rimvydas Racėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimvydas Racėnas su knyga Į mielą šalį Lietuvą. Pargabenimo į Lietuvą istorijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Į mielą šalį Lietuvą. Pargabenimo į Lietuvą istorijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimvydas Racėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Į mielą šalį Lietuvą. Pargabenimo į Lietuvą istorijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Į mielą šalį Lietuvą. Pargabenimo į Lietuvą istorijos" perkama kartu