0

Į pagalbą abiturientui. Matematika. 1999–2003 metų brandos egzaminų užduotys

Informacija

Į pagalbą abiturientui. Matematika. 1999–2003 metų brandos egzaminų užduotys

  • Leidėjas: TEV
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9955-491-61-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Į pagalbą abiturientui. Matematika. 1999–2003 metų brandos egzaminų užduotys" aprašymas

Šios knygelės tikslas – padėti abiturientams geriau pasirengti matematikos brandos egzaminui. Joje pateikiamos penkerių (1999–2003) metų matematikos valstybinių ir mokyklinių brandos egzaminų rengimo grupių sudarytos egzaminų užduotys, atsakymai ir sprendimai. Tikrinant darbus, buvo analizuojami bei vertinami ir kitokie nei čia pateikiami sprendimo būdai. Atlikdami šias užduotis, atsakinėdami į klausimus, analizuodami atsakymus ir gautus rezultatus, mokiniai ir jų mokytojai galės laiku pastebėti pasirengimo brandos egzaminui trūkumus ir juos pašalinti. Šias brandos egzaminų užduotis parengė Nacionalinis egzaminų centras, išleido leidykla TEV.

Parašykite atsiliepimą apie "Į pagalbą abiturientui. Matematika. 1999–2003 metų brandos egzaminų užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Į pagalbą abiturientui. Matematika. 1999–2003 metų brandos egzaminų užduotys, kurią skaitytojams dovanoja Nacionalinis egzaminų centras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nacionalinis egzaminų centras su knyga Į pagalbą abiturientui. Matematika. 1999–2003 metų brandos egzaminų užduotys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Į pagalbą abiturientui. Matematika. 1999–2003 metų brandos egzaminų užduotys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nacionalinis egzaminų centras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Į pagalbą abiturientui. Matematika. 1999–2003 metų brandos egzaminų užduotys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Į pagalbą abiturientui. Matematika. 1999–2003 metų brandos egzaminų užduotys" perkama kartu