0

I speak English. Anglų kalbos vadovėlis

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 21,99 €
Knygyne: 27,39 €*
Sutaupote: 5.40 € (20%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

I speak English. Anglų kalbos vadovėlis

  • Leidėjas: Gediminas Degėsys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 300
  • ISBN ar kodas: 9789986485957

2020-06-30 21.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kalba yra puikus tarpininkas užmegzti draugystės ryšius ir priemonė ugdyti tarpusavio santarvę. Kas gali būti nuostabiau, kai gali laisvai bendrauti su kitu žmogumi, kurį nuo tavęs skiria kita kultūra, atstumas, skirtingos tradicijos, papročiai ir mąstymo būdas. „Svetimų kalbų mokymasis, - rašė XIX amžiaus filosofas D. Pisarevas, - lavina protą - daro jį lankstesnį, gabesnį į svetimą pasaulėvaizdį". Mokantis kalbų, pamažu mums atsiveria nauji ir nepažinti pasauliai: kultūros, žmonės, literatūra. Taip išmokstame suvokti save pačius, savo aplinką ir gimtąją kalbą. Anot J. V. Gėtės, kas nemoka svetimų kalbų, neturi supratimo ir apie savąją. Nauja kalba išvaduoja iš intelektualinės monotonijos, atveria vartus į vieningą, atvirą ir laisvą pasaulį, ugdydama individo toleranciją kitiems ir atskleisdama kas esu aš įvairiausias prasmes.

Šis nuotaikingas ir įdomus anglų kalbos kursas skirtas visiems norintiems mokytis vienos labiausiai paplitusių pasaulio kalbų. Poliglotas dr. Gediminas Degėsys vaizdingai bei išradingai pristato mokymosi medžiagą, įtraukia į linksmus dialogus, pristato esminius anglų bei amerikiečių kultūrų dalykus.
"I speak English. Anglų kalbos vadovėlis" - tai puiki priemonė kiekvienam, kuris žengia pirmus žingsnius, arba jau tobulina anglų kalbos įgūdžius.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu