AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Įamžintas laikas

Kaina: 18,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 18.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įamžintas laikas" aprašymas

„Kinas man yra daugiau nei darbas – tai mano gyvenimas, ir kiekvienas filmas yra gyvenimo aktas.“
Andrejus Tarkovskis

Knygoje „Įamžintas laikas“ režisierius Andrejus Tarkovskis žvelgia į kiną kaip į laiko meną. Jis atskleidžia kino kūrimo užkulisius ir savąjį metafizinį, filosofinį metodą. Šis taip ir liko apipintas legendomis ir nepakartotas gausių jo sekėjų ir tyrinėtojų. Tarkovskis paaiškina, kodėl rizikavo likti nesuprastas, atsako į žiūrovų laiškus. Autorius svarsto apie kino poveikį, menininko tikslą, gyvenimo prasmę, meilę, mirtį ir nemirtingumą. Bandymai atsakyti į amžinuosius klausimus, užfiksuoti paskutinėmis jo gyvenimo valandomis, paverčia knygą unikaliu liudijimu.

Andrejus Tarkovskis (1932–1986) – kino klasikas, spėjęs sukurti tik septynis ilgametražius filmus: „Ivano vaikystė“, „Andrejus Rubliovas“, „Soliaris“, „Veidrodis“, „Stalkeris“, „Nostalgija“ ir „Aukojimas“. Visi jie – nepavaldūs laikui.

„Skaityti šią knygą – tai suvokti ir permąstyti Tarkovskio mintis apie kino meno esmę, apie menininko pašaukimą. Tai nukeliauti savo paties kelią pagal genijaus skelbiamą tiesą. Ant Tarkovskio kapo Paryžiuje užrašyta: „Žmogus, kuris matė angelą“. Tokių žmonių kino meno istorijoje vienetai. O gal tik Tarkovskis.“
Izolda Keidošiūtė, kino kritikė, žurnalistė

„Įamžintą laiką“ galima skaityti kaip viešą vieno ryškiausių XX amžiaus režisierių meilės kinui deklaraciją. Todėl ši knyga gali būti vertinga tiek žiūrovams, kuriems filmai nėra tik pramoga ar laiko užmušimas, tiek sinefilams, norintiems išsamiau susipažinti su paties Tarkovskio kūryba, tiek ir esamiems bei būsimiems kino režisieriams.“
Narius Kairys, kino kritikas, rašytojas

„Tarkovskis man yra didžiausias režisierius. Sapnų erdvė – jam savaime suprantamas dalykas, jis nieko neaiškina, bet, kita vertus, ką gi turėtų aiškinti? Tarkovskis – aiškiaregis, sugebėjęs perteikti savo vizijas sunkiausiu, bet sykiu ir lanksčiausiu žanru.“
Ingmaras Bergmanas, švedų kino režisierius


  • Pavadinimas originalo kalba: Запечатленное время
  • Autorius: Andrej Tarkovskij
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094275067
  • Vertėjas: Dalia Saukaitytė
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įamžintas laikas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Andrej Tarkovskij pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įamžintas laikas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įamžintas laikas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įamžintas laikas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įamžintas laikas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrej Tarkovskij tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įamžintas laikas" perkama kartu